فراخوان شعر محمد(ص) منتشر شد :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان شعر محمد(ص) منتشر شد

در يكشنبه, ۲۷ مهر ۱۳۹۹، ۱۱:۰۵ ق.ظ

فراخوان شعر محمد(ص) منتشر شد


به گزارش «جشنواره خبر» نقل از حوزه/ کنگره منطقه ای شعر محمد(ص) وِیژه استان های یزد، اصفهان و کرمان در تمام قالب های شعری در آبان ماه ۹۹ برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در یزد، کنگره منطقه ای محمد(ص) به همت شهرداری میبد با همکاری کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر میبد، شهرداری نایین و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میبد برگزار می شود.

این کنگره به صورت منطقه ای ویژه استان های یزد، اصفهان و کرمان در آبان ۹۹ برگزار می شود و دارای شرایطی از جمله ارسال آزاد آثار در تمامی قالب های شعری و چهار اثر برای هر شرکت کننده و عدم برگزیده شدن آثار ارسالی در سایر جشنواره ها اعلام شده است.

هر اثر باید دارای شناسنامه(نام و نام خانوادگی، شماره ملی، نشانی پستی و کدپستی، شماره تماس) باشد و آثار به رایانامه(Email)  poem@meybod.ir ارسال شود.

بر پایه این گزارش، آخرین مهلت ارسال آثار پنجم آبان ماه امسال خواهد بود و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۰۳۷۵۸۹۳۷۱ تماس بگیرند.

۳۲۷۷
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی