فراخوان چهارمین مهرواره فصلی عکس منتشر شد :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان چهارمین مهرواره فصلی عکس منتشر شد

در دوشنبه, ۱۴ مهر ۱۳۹۹، ۰۳:۵۱ ب.ظ

فراخوان چهارمین مهرواره فصلی عکس منتشر شد

به گزارش «جشنواره خبر» نقل از خبرگزاری آنا به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این مهرواره با موضوع «پاییز در شهر من»، با توجه به شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور برگزار می‌شود.

چهارمین مهرواره فصلی عکس در دو بخش عکاسان نوجوان شامل اعضای نوجوان و ارشد کانون و بخش عکاسان بزرگ‌سال ویژه اعضای ارشد، مربیان و کارشناسان کانون و در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می‌شود.

بر اساس فراخوان چهارمین مهرواره فصلی عکس کانون هر شرکت‌کننده می‌تواند ۵ قطعه عکس را تا ۱۰ آذر ۱۳۹۹ به دبیرخانه‌های استانی این رویداد ارسال کند.

بر همین اساس نتایج داوری در مرحله استانی ۲۰ آذر اعلام می‌شود و برگزیدگان کشوری ۱۰ دی ۱۳۹۹ معرفی خواهند شد.

در همین حال پس از داوری آثار در هر بخش ۳ نفر بدون رتبه‌بندی به عنوان برگزیده و ۵ نفر به عنوان شایسته تقدیر معرفی و جوایزی به آن‌ها اهدا می‌شود.

انجمن عکاسان نوجوان کانون هدف از برگزاری این مهرواره را «تقویت و پرورش مهارت خوب دیدن، دوباره دیدن و توجه به پدیده‌های محیط پیرامون»، «توجه و دقت به زیبایی‌های طبیعت با تکیه بر جغرافیای بومی و محلی استان‌ها و شهرها» و «ثبت نگاه روشن و صادقانه‌ی نوجوانان عکاس نسبت به خود و دنیای اطراف» عنوان کرده است.

در عین‌حال نمایشگاهی از آثار برتر نیز در سایت کانون مجازی در دید عموم قرار خواهد گرفت و در صورت امکان این آثار در نگارخانه محمد طاها اقدامی واقع در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون در خیابان حجاب تهران به نمایش گذاشته خواهد شد.

علاقه‌مندان برای آگاهی بیشتر از شرایط و مقررات چهارمین مهرواره عکس کانون می‌توانند به پایگاه خبری کودک و نوجوان مراجعه نمایند.


۳۲۶۶
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی