فراخوان نمایشنامه‌نویسی «نخل سرخ» :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان نمایشنامه‌نویسی «نخل سرخ»

در پنجشنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۹، ۱۰:۱۹ ق.ظ

فراخوان نمایشنامه‌نویسی «نخل سرخ»
به گزارش «جشنواره خبر» نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان ، اداره‌کل هنر‌های نمایشی اعلام کرد ، به دلیل شیوع ویروس کرونا و لزوم صیانت از سلامت هنرمندان و مخاطبان تئاتر رویداد نمایشنامه‌نویسی «نخل سرخ»  با رویکرد توجه به مضامین و مفاهیم مقاومت و دفاع مقدس در گرامیداشت حماسه آزادسازی خرمشهر در چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار می‌ شود .
انتشار فراخوان رویداد نمایشنامه‌نویسی «نخل سرخ»
مهلت ارسال اثر برای شرکت در این رویداد تا پایان مهر سال جاری است و علاقه‌مندان باید چکیده یا طرح نمایشنامه خود را در بخش ویژه «نخل سرخ» روی تارنمای «ایران‌تئاتر» بارگذاری کنند.

در ادامه هیات انتخاب در تاریخ ۲۴ آبان‌ماه اسامی آثاری که ظرفیت و قابلیت تبدیل شدن به نمایشنامه کامل را دارند، اعلام خواهد کرد. روند عقد قرارداد و تولید نمایشنامه براساس فراخوان اعلامی طی خواهد شد. رونمایی و چاپ آثار در اسفندماه ۹۹ انجام می‌شود.
 


با توجه به تاکید برگزارکنندگان این رویداد بر فرآیند «تولید نمایشنامه از آغاز تا پایان» تنها کسانی می‌توانند متقاضی حضور شوند که نمایشنامه‌شان تولید جدید محسوب می‌شود.
۳۲۵۴
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی