فراخوان مسابقه «عکس دفاع مقدس ۱۳۹۹» :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان مسابقه «عکس دفاع مقدس ۱۳۹۹»

در يكشنبه, ۶ مهر ۱۳۹۹، ۰۶:۴۸ ق.ظ

فراخوان مسابقه «عکس دفاع مقدس ۱۳۹۹»


به گزارش «جشنواره خبر» نقل از ایسنا/خراسان رضوی فراخوان مسابقه عکس دفاع مقدس ۱۳۹۹ به مناسبت چهلمین سال دفاع مقدس به همت معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و همکاری انجمن سینمای جوانان ایران، خراسان رضوی منتشر شد.

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه باید تحت عنوان موضوعاتی از جمله پایداری و مقاومت در هشت سال دفاع مقدس رزمندگان، جانبازان و آزادگان، خانواده شهدا و شهدای گمنام، نقش مردم و گروه‌های مردمی در هشت سال دفاع مقدس، پاسداشت دستاوردهای دفاع مقدس، پاسداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم و نقش نهضت عاشورا، آیین‌های عزاداری و فرهنگ شهادت در دفاع مقدس برای ارسال آثار اقدام کنند.

علاقه‌مندان در ارسال آثار خود برای بخش ویژه محدودیتی در سال تولید عکس ندارند. هر عکاس می‌تواند حداکثر ۱۵ تک‌عکس یا یک مجموعه عکس ارسال کند. هیچ‌گونه محدودیتی در نوع دوربین برای ثبت اثر وجود ندارد و حجم فایل‌های ارسالی نباید از ۵ مگابایت تجاوز کند.

عکاسان در ارسال عکس‌های خود باید اطلاعات دقیقی مانند نام‌خانوادگی، نام و شماره ترتیب عکس‌ها به صورت لاتین را ذکر کنند. از نظر برگزارکننده، ارسال‌کننده عکس مالک اثر شناخته می‌شود و هرگونه مسئولیت و پاسخ‌گویی به پیامدهای حقوقی ناشی از آن با ارسال‌کننده اثر خواهد بود.

علاقه‌مندان باید از طریق سایت کانون عکس مشهد به نشانی www.kanoonaks.org نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند و ارسال آثار باید طبق دستورالعمل قید شده در سایت انجام گیرد.

پس از داوری آثار، اصل فایل باکیفیت بالاتر درخواست خواهد شد. در صورت عدم ارائه فایل اصلی، عکس از فهرست پذیرفته‌شدگان حذف می‌شود. ارسال آثار به معنای پذیرش تمام مقررات این جشنواره است و تصمیم‌گیری در مورد مسائل پیش‌بینی نشده با برگزارکننده است. همچینن به دو عکس برگزیده لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا می‌شود.

مهلت ارسال آثار به سایت مسابقه تا ۷ مهر ماه، داوری و اعلام آثار برگزیده تا ۲۰ آبان ماه و اختتامیه و اهدای هدایای افراد برگزیده در آذر ماه ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.


۳۲۵۰
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی