فراخوان دهمین دوره جایزه «دکتر فتح‌الله مجتبایی» منتشر شد. :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان دهمین دوره جایزه «دکتر فتح‌الله مجتبایی» منتشر شد.

در دوشنبه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۹، ۰۷:۰۲ ق.ظ

فراخوان دهمین دوره جایزه «دکتر فتح‌الله مجتبایی» منتشر شد. به گزارش «جشنواره خبر» نقل از ایران انلاین ، جایزه‌ دکتر فتح‌الله مجتبایی هرساله در دی‌ماه به بهترین پایان‌نامه‌ دوره دکتری در رشته‌های ادیان و عرفان و زبان و ادبیات فارسی، با هدف ارتقای علمی و تشویق دانشجویان دوره‌ دکتری رشته‌های مذکور اهدا می‌شود.


دانشجویان دوره‌ دکتری در این دو رشته که در سال ۱۳۹۸ از پایان‌نامه‌ خود دفاع کرده‌اند می‌توانند یک نسخه از پایان‌نامه‌ خود را، همراه با ذکر نشانی و مشخصات، تا پایان مهر ۱۳۹۹ به دبیرخانه‌ این جایزه، واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ سوم، شماره‌ ۸، مرکز فرهنگی شهر کتاب ارسال کنند یا فایل پایان‌نامه‌های خود را حداکثر تا پایان مهرماه با ذکر مشخصات کامل به نشانی الکترونیکی bookcityaward@gmail.com  ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۸۸۷۲۳۳۱۶ و ۸۸۷۱۷۴۵۸ تماس بگیرند.
هیات داوران این جایزه متشکل از فتح‌الله مجتبایی،  ضیاء موحد، حسین معصومی همدانی، شهرام پازوکی،  مسعود جعفری‌جزی و محمدرضا عدلی با دبیری علی‌اصغر محمدخانی است.
پایان‌نامه‌های ارسالی به دبیرخانه‌ این جایزه برگشت داده نمی‌شوند و شرکت‌کنندگان باید از ارسال پایان‌نامه‌هایی که پیش یا پس از سال ۱۳۹۸ دفاع کرده‌اند، خودداری ‌کنند. پایان‌نامه‌ برگزیده به همّت انتشارات هرمس به صورت کتاب منتشر می‌شود.

۳۲۳۹
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی