فراخوان نخستین جشنواره ملی عکس تاکستان :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان نخستین جشنواره ملی عکس تاکستان

در جمعه, ۲۸ شهریور ۱۳۹۹، ۰۸:۴۹ ق.ظ

فراخوان نخستین جشنواره ملی عکس تاکستان

دبیر جشنواره نخستین جشنواره عکس تاکستان گفت: نخستین جشنواره ملی عکس تاکستان برگزار می‌شود.

به گزارش «جشنواره خبر» نقل از  خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین، امین رحمانی دبیر جشنواره نخستین جشنواره عکس تاکستان گفت: کانون فیلم و فراخوان نخستین جشنواره ملی عکس تاکستانعکس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تاکستان در راستای شناساندن ویژگی‌های تاریخی، فرهنگی و طبیعی شهرستان از طریق هنرمندان عرصه عکاسی، نخستین جشنواره ملی عکس تاکستان را برگزار می‌کند.

امین رحمانی افزود: این جشنواره در دو بخش اصلی (چهره شهر و باغ های  انگور) و ویژه (آلبوم عکس‌های قدیمی) برگزار می‌شود و شرکت تمامی عکاسان آماتور و حرفه‌ای در این جشنواره آزاد است.

دبیر جشنواره نخستین جشنواره عکس تاکستان گفت: در بخش اصلی باغ های انگور (برداشت مکانیزه و سنتی انگور، استحصال کشمش و شیره و دیگر محصولات به دست امده از انگور) بافت معماری شهر (جدید و قدیم)، مناظر و چشم انداز‌های شهری و طبیعی، آیین ها، بازار‌ها، میادین، مساجد، کوچه‌ها و خیابان‌ها، مکان‌های زیارتی و توریستی، حضور مردم در شهر، و تمامی نشانه‌ها و نماد‌هایی که مربوط به تاکستان بوده و این شهر را معرفی می‌کنند و در بخش ویژه (آلبوم عکس‌های قدیمی) عکس‌های قدیمی و یادگاری از خود، خانواده و شهر تاکستان در مکان و مناسبت‌های مختلف در سال‌های دور که در آلبوم‌های خانوادگی همه ما ، در حال فراموشی است.

وی گفت :  هر شرکت کننده می‌تواند در هر دو بخش شرکت کند و حداکثر 15 قطعه عکس در بخش اصلی و پنج قطعه عکس در بخش ویژه به ایمیل جشنواره به نشانی takestan.festival@gmail.com ارسال کند.

رحمانی افزود : جوایز بخش اصلی به ترتیب، نفر اول تندیس جشنواره، لوح افتخار و مبلغ دو میلیون تومان، نفر دوم لوح افتخار و مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان، نفر سوم لوح افتخار و مبلغ یک میلیون تومان و شایسته تقدیر لوح تقدیر و مبلغ پانصد هزار تومان است و در بخش ویژه هم به پنج نفر جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

دبیر جشنواره نخستین جشنواره عکس تاکستان گفت: شرکت کنندگان تا ۱۰ مهر  فرصت دارند آثار خود را ارسال کنند  و داوری آثار در نیمه دوم مهرماه انجام می‌شود و اسامی راه یافته با نمایشگاه آبان ماه و مراسم اختتامیه و اهدای جوایز برگزیدگان نیز ،  آذرماه خواهد بود.


۳۲۳۶
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی