فراخوان پنجمین جایزه ملی داستان کوتاه سیمرغ :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان پنجمین جایزه ملی داستان کوتاه سیمرغ

در پنجشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۹، ۰۷:۴۵ ق.ظ

فراخوان پنجمین جایزه ملی داستان کوتاه سیمرغ


به گزارش «جشنواره خبر» نقل از  خبرگزاری فارس از نیشابور،  «پنجمین جایزه ملی داستان کوتاه سیمرغ» در دو بخش «ملی» و «منطقه‌ای» با حضور داوران مطرح کشوری برگزار خواهد شد.

از علاقه مندان و نویسندگان داخل و خارج از کشور دعوت می‌شود تا داستان خود را با موضوع آزاد تا تاریخ دهم آبان 1399 به دبیرخانه این جایزه ادبی ارسال کنند.

شرکت‌کنندگان فقط می‌توانند یک اثر را به منظور داوری ارسال کنند، داستان ارسالی نباید از هزار کلمه کمتر و از 10 هزار کلمه بیشتر باشد و پیش از این نباید در کتاب یا نشریه‌ای منتشر شده باشد یا در جایزه یا جشنواره‌ای برگزیده شده باشد.

در بخش «منطقه ای» شرکت کنندگان باید متولد یا ساکن نیشابور باشند، نویسندگان نیشابوری می‌توانند برای هر بخش یک داستان ارسال کنند. (داستان های هر بخش را در فایل جداگانه ذکر کنند)

عنوان داستان، نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، کد ملی، محل سکونت، آدرس ایمیل و شماره همراه در صفحه‌ای جداگانه به همراه داستان ارسال شود، فایل داستان بدون نام و اطلاعات نویسنده باشد، داستان‌های رسیده در دو مرحله داوری می‌شوند و  اسامی داستان‌های رسیده به مرحله دوم پیش از داوری نهایی در وبلاگ و کانال تلگرامی و اینستاگرام انجمن داستان سیمرغ نیشابور منتشر خواهند شد.

علاقه مندان برای شرکت در این جایزه باید داستان خود را از طریق پست الکترونیک به نشانی simurgh.dastan@gmail.com ارسال کنند.

برای اطلاعات بیشتر می توانند به وبلاگ انجمن داستان سیمرغ نیشابور www.simurgh-dastan.blogfa.com  مراجعه کنند.


۳۲۳۵
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی