فراخوان دومین دوره جایزهٔ جهانی روزنامه‌نگاری :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان دومین دوره جایزهٔ جهانی روزنامه‌نگاری

در يكشنبه, ۲۳ شهریور ۱۳۹۹، ۱۰:۳۰ ق.ظ

فراخوان دومین دوره جایزهٔ جهانی روزنامه‌نگاری

به گزارش «جشنواره خبر» نقل از ایران انلاین ، هدف از این مسابقه شنیدن صدای خبرنگاران فراتر از مرزهای کشورشان است و در آن آثار روزنامه‌نگاران به ۱۲ زبان داوری خواهد شد. در بخش فارسی نیز هیات داوران ایرانی ۳ اثر برای داوری نهایی انتخاب می‌کنند. در دوره اول برگزاری این جایزه نیز ۳ اثر فارسی انتخاب شد و در مردادماه گذشته طی مراسمی در برن سوئیس با دعوت از ۴۲ کاندیدای منتخب از جمله منتخبین ایرانی، جوایز آنان به مبلغ ۳۰۰۰ فرانک سوئیس اعطا شد. در نهایت ۵۰ عضو هیات داوران از ۲۹ کشور بهترین آثار سال را انتخاب کردند که نفرات اول تا سوم به ترتیب ۳۰، ۲۰ و ۱۰ هزار فرانک سوئیس دریافت کردند. دومین دوره اعطای جوایز در برن در ۴ تا ۶ ژوئن ۲۰۲۱ برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در دوره دوم مسابقهٔ مستقل جهانی روزنامه‌نگاری می‌توانند آثار خود را حداکثر تا ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۰ (۷ مهر ۱۳۹۹) در سایت  www.truestoryaward.org بارگذاری کنند. آثار ارسالی همراه با آثاری که در فراخوان قبلی دریافت شده، مورد داوری قرار گرفته و نامزدها اعلام خواهند شد.

آثار تحقیقی و تالیفی روزنامه‌نگاران در همه حوزه‌ها باید در فاصله زمانی اول ژانویه تا ۳۱ آگوست ۲۰۲۰ (۱۱ دی‌ ۱۳۹۸ ــ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹) در نشریات (اعم از روزنامه یا مجله) یا سایت‌های اینترنتی منتشر شده و طول آن بین ۱۵ هزار تا ۸۵ هزار حرف (کاراکتر) باشد.

هیات داوران ایرانی: محمد قائد، امیرحسن چهلتن، سرگه بارسقیان
۳۲۳۰
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی