فراخوان ارائه طرح‌های هنرمندانه در استقبال از بهار ۱۴۰۰ مشهد :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان ارائه طرح‌های هنرمندانه در استقبال از بهار ۱۴۰۰ مشهد

موضوع : فراخوان ,

در چهارشنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۹، ۰۲:۳۱ ب.ظ

فراخوان ارائه طرح‌های هنرمندانه در استقبال از بهار ۱۴۰۰ مشهد

به گزارش جشنواره خبر به نقل از ایمنا، احمدرضا سلامی با اشاره به انتشار فراخوان جشنواره استقبال از بهار ۱۴۰۰، اظهار کرد: این فراخوان با هدف ایجاد شور و نشاط در شهر از طریق مشارکت هنرمندان و در راستای زینت بخشیدن به فضاهای شهری، طرح ریزی شده است.

وی افزود: طراحی احجام، سازه‌ها، مونومان‌های ترکیب شده با گل (فضاهایی که در ذهن ماندگار است)، طراحی گل آرایی میادین، آیلند ها و لچکی‌های مهم شهری، طراحی تزئینات شهری ترکیبی و طراحی گل جای‌های زمینی، دیواری و حجمی را از محورهای این فراخوان است.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری مشهد تصریح کرد: متقاضیان می‌توانند از طریق ارسال تصویر از طرح یا ایده پیشنهادی در قالب یک فایل در ابعاد ۷۰ در ۵۰ از زوایای مختلف ماکت یا نمای سه بعدی طرح، به نحوی که تمام ابعاد و زوایای اثر، رنگ و بافت آن قابل مشاهده باشد با کیفیت ۳۰۰DPI، در فرمت jpg و به صورت RGB در این فراخوان شرکت کنند.

سلامی با بیان اینکه هر هنرمند می‌تواند با حداکثر پنج اثر در این رویداد شرکت کنند، گفت: هنرمندان اولویت استفاده از مصالح طبیعی و سازگار با محیط و منظر شهری در ساخت اثر و توجه به دوام، پایداری آثار در انتخاب مصالح و امکان جا به جایی اثر در مناطق مختلف شهری را در نظر داشته باشند.

وی ادامه داد: هنرمندان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا پنجم مهر ماه ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی WWW.PARKS.MASHHAD.IR مراجعه کنند.


۳۲۲۹
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی