فراخوان جایزه ادبی «داستان زنان» :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان جایزه ادبی «داستان زنان»

در دوشنبه, ۱۷ شهریور ۱۳۹۹، ۱۱:۰۶ ق.ظ

فراخوان جایزه ادبی «داستان زنان»


به گزارش «جشنواره خبر» نقل از خبرنگار ایلنا، فراخوان جایزه ادبی «داستان زنان» در دو بخش داستان (اصلی) و روایت (فرعی) از سوی نشر حکمت کلمه منتشر شد.

این جایزه در نظر دارد تا به نقش و حضور زنان در جامعه و روایت‌های ناگفته‌شان بپردازد و علاقه‌مندان می‌توانند فارغ از جنسیت، در آن شرکت کنند.

علاقه‌مندان برای شرکت در بخش داستان با محوریت «سیمای زن در جامعه» می‌توانند آثار خود را در حداقل ۲ هزار کلمه و حداکثر ۵ هزار کلمه با فونت BNAZANIN و اندازه قلم ۱۴ همراه با مشخصات (نام و نام‌خانوادگی، شماره تماس و نشانی کامل) در برگه‌ای جداگانه ارسال کنند.

در بخش روایت با محوریت «روایت‌های ناگفته از زنان»، فقط متن در کپشن اینستاگرام باید بیاید و ابتدای آن هشتگ #از_زنان_بنویسیم آورده شود.

مهلت ارسال آثار تا ۳۰ مهر ۹۹ است و شرکت‌کنندگان در بخش داستان می‌بایست آثار خود را به ایمیل نشر حکمت کلمه به نشانی Hekmat.kalame@gmail.com و روایت‌ها نیز به صفحه حکمت کلمه در اینستاگرام در قسمت پیام‌ها ارسال شوند.

پانزده داستان برگزیده نهایی از سوی نشر حکمت کلمه در یک کتاب منتشر می‌شود و سی روایت اینستاگرامی هم به صورت کتابچه اینترنتی منتشر خواهد شد.


۳۲۲۷
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی