فراخوان چهاردهمین دوره جوایز بین‌المللی دیزاین IDA منتشر شد. :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان چهاردهمین دوره جوایز بین‌المللی دیزاین IDA منتشر شد.

در چهارشنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۹، ۰۶:۴۶ ق.ظ

فراخوان چهاردهمین دوره جوایز بین‌المللی دیزاین IDA منتشر شد.


به گزارش «جشنواره خبر» نقل از ایسنا، بر اساس این فراخوان از همه دیزاینرها، طراحان و دانشجویان دعوت شده است طرح‌های خود را قبل از پایان مهلت مقرر در ۳۰ سپتامبر برای مسابقه معتبر جوایز بین‌المللی طراحی IDA ارسال کنند.

هیات داوران آثار رسیده را با رعایت اصل کپی رایت بررسی می‌کنند. آثار رسیده علاوه بر اینکه بر اساس استانداردها و روندهای طراحی موجود ارزیابی می‌شوند، تلاش می‌شود طراحان خلاق نیز شناسایی شوند.

پنج برنده برتر در گروه‌های حرفه‌ای و دانشجویی در رویداد برندگان جوایز IDA که در سال ۲۰۲۱ برگزار و جزئیات آن بعدتر اعلام می‌شود معرفی خواهند شد. علاوه بر جوایز در نظر گرفته‌شده، آثار برنده در یک نمایشگاه ویژه به نمایش گذاشته می‌شونذ.

گروه فرمانی به ریاست حسین فرمانی، در سال ۱۹۸۵ تاسیس شده و سازمان‌دهنده جوایز بین‌المللی طراحی (IDA)، معماری MasterPrize با عنوان اختصاری AMP ، جوایز طراحی محصول اروپا (EPDA)، جایزه عکس در پاریس (PX۳)، جوایز بین‌المللی خلاق لندن (LICC)، جوایز بین المللی عکاسی (IPA) و جوایز سالانه لوسی برای عکاسی است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با Jill@farmanigroup.com تماس گیرند.


۳۲۲۰
برچسب ها :
فراخوان
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی