فراخوان ششمین جشنواره داستان کوتاه خاتم :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان ششمین جشنواره داستان کوتاه خاتم

در سه شنبه, ۱۸ شهریور ۱۳۹۹، ۰۶:۴۳ ق.ظ

فراخوان ششمین جشنواره داستان کوتاه خاتم


به گزارش «جشنواره خبر» نقل از خبرگزاری آریا، اعضا و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می‌توانند با توجه به شرایط شرکت و مقررات اعلام شده در فراخوان در این مسابقه شرکت کنند.
بر اساس فراخوان اعلام شده این مسابقه با توجه به نیاز‌های مخاطب و شرایط امروز جهان و مستند به اسناد و روایات معتبر برگزار می‌شود و آثار ارسالی باید حداکثر 5 هزار کلمه باشد و تألیف و ارسال آثار برای همه‌ی گروه‌های سنی، پیروان همه ادیان و مذاهب و به زبان‌های مختلف آزاد است.
بر همین اساس آثاری که تنها از طریق پست و یا از طریق پایگاه اینترنتی جشنواره در فرمت‌های doc.docx و pdf به همراه نشانی دقیق پستی و الکترونیک، شماره تلفن ثابت و همراه و شرح حال کوتاهی از نویسنده ارسال شود، به بخش مسابقه راه می‌یابد.
یادآوری می‌شود آثاری به مسابقه راه می‌یابد که پیشتر منتشر نشده یا در سایر مسابقه‌ها و رویداد‌ها ارائه نشده باشد و آثار ارسال‌شده بازگردانده نخواهد شد.
آیین پایانی این جشنواره در اردیبهشت 1400 برگزار خواهد شد و جوایز سه اثر برتر در هر یک از دو حوزه «کودک و نوجوان» و «بزرگ‌سال» به ترتیب نفر اول 120 میلیون ریال به همراه دیپلم افتخار، نفر دوم 85 میلیون ریال و دیپلم افتخار و نفر سوم 50 میلیون ریال و دیپلم افتخار اهدا می‌شود.
هم‌چنین به نفرات چهارم تا ششم نیز 5 میلیون ریال همراه با لوح تقدیر و جایزه ویژه هیأت داوران به مبلغ 50 میلیون ریال به همراه لوح تقدیر جشنواره نیز به اثر منتخب اهدا می‌شود.
همچنین به نویسندگان برگزیده نوجوان جوایزی به ترتیب نفر اول 30 میلیون ریال، نفر دوم 20 میلیون ریال و نفر سوم 10 میلیون ریال به همراه لوح تقدیر اهدا می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند تا 30 دی سال 1399 آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی پستی: تهران، میدان هروی، خیابان شهید وفامنش، خیابان آزادی، خیابان شهید افتخاریان، کوچه مریم، شماره 23، کدپستی 1669747414 دفتر نشر فرهنگ اسلامی ارسال کنند.
این دفتر برگزار کننده جشنواره است و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شهر کتاب، نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور، حوزه هنری، سازمان فرهنگی‌هنری شهرداری تهران، مجمع ناشران انقلاب اسلامی و ... از مشارکت‌کنندگان در این رویداد فرهنگی هستند.
علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد می‌توانند اطلاعات تکمیلی شامل برخی محور‌های موضوعی داستان و روایت داستانی، معرفی تعدادی از منابع معتبر و سایر شرایط را در پایگاه‌های اینترنتی جشنواره به نشانی: www.jashnvarehkhatam.com یا www.khatamfestival.com یا www.khatamfestival.ir مشاهده کنند و در صورت نیاز به آگاهی بیشتر با شماره‌های 02122941807 – 02122936140 داخلی 115 تماس بگیرند.


۳۲۱۹
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی