فراخوان اولین رویداد دوسالانه ملی نقاشی «شاهنامه فردوسی» :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان اولین رویداد دوسالانه ملی نقاشی «شاهنامه فردوسی»

در جمعه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۹، ۰۶:۴۰ ق.ظ

فراخوان اولین رویداد دوسالانه ملی نقاشی «شاهنامه فردوسی»


به گزارش «جشنواره خبر» نقل از ایسنا/خراسان رضوی فراخوان اولین رویداد دو سالانه ملی نقاشی «شاهنامه فردوسی» به همت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد منتشر شد.

این رویداد با هدف استفاده از ظرفیت هنرمندان نقاش در آفرینش آثار هنری با محتوای شاهنامه برگزار می‌شود. رزم و نبرد، شخصیت‌نگاری، پیکار نیکی و بدی، تراژدی، اسطوره ها، جغرافیای تاریخی، آیین و مناسک و نیایش در شاهنامه از جمله موضوعات این فراخوان است.

علاقه‌مندان می‌توانند از یکم تا سی‌ام شهریور ماه سال جاری برای شرکت در این رویداد ثبت‌نام کرده و تا 15 آبان نیز می‌توانند آثار کامل خود را به دبیرخانه این رویداد ملی ارسال کنند.

داوری آثار در دو مرحله به تاریخ یکم آذر ماه و 15 آذر ماه انجام خواهد شد و فرح اصولی، معصومه مظفری، بهنام کامرانی، خسرو خسروی و جمشید حقیقت‌شناس از اعضای هیئت داوران این رویداد ملی هستند.

افتتاحیه نمایشگاه یکم دی ماه 1399 به مدت یک ماه در مشهد است و اختتامیه اننیز 30 دی ماه برگزار می‌شود.

در خصوص جوایز این رویداد می‌توان به مبالغ 350 میلیون ریال، 300 میلیون ریال و 250 میلیون ریال برای سه اثر برگزیده اشاره کرد. البته برای هر یک از آثار راه‌یافته به نمایشگاه مبلغ 30 میلیون ریال در نظر گرفته شده است، هم‌چنین هیئت انتخاب پس از مرحله دوم داوری، از میان آثار راه‌یافته به نمایشگاه تا27 اثر به مبلغ حداکثر 150 میلیون ریال انتخاب و خریداری خواهد شد.

هنرمندان علاقه‌مند می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این فراخوان به سایت art.mashhad.ir مراجعه کرده و یا در صورت لزوم با شماره 05138413900 تماس حاصل کنند.


۳۲۰۵


:
:
(۲)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
نسیم

نسیم

نقاشی خیلی عالی ام
خیلی علاقه دارم
۱۶ مهر ۹۹، ۲۰:۰۱
صالحی

صالحی

سلام
مهلت ثبت نام وارسال اثر بصورت عکس 15 آبان می باشد .ارسال اصل اثر پس داوری مرحله نخست خواهد بود
۱ شهریور ۹۹، ۰۹:۴۸
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی