پوستر فراخوان مسابقه فرهنگی "عکاسی و نقاشی " :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


پوستر فراخوان مسابقه فرهنگی "عکاسی و نقاشی "

در چهارشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۹، ۰۶:۱۳ ق.ظ

پوستر فراخوان مسابقه فرهنگی "عکاسی و نقاشی "


 معاون فرهنگی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت : به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، فراخوان مسابقه فرهنگی "عکاسی و نقاشی "با محوریت ایثارگران در عرصه سلامت با توجه به شیوع بیماری کرونا ، توسط این معاونت برگزار می گردد.
به گزارش «جشنواره خبر» نقل از نوید شاهد هرمزگان ؛ به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، فراخوان  مسابقه فرهنگی "عکاسی و نقاشی "با محوریت ایثارگران در عرصه سلامت با توجه به شیوع ویروس کرونا، توسط معاونت فرهنگی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان منتشر شد .
عبدالرضا یوسفی معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان در گفتگو با نوید شاهد هرمزگان گفت: این مسابقه در دو رشته عکاسی و نقاشی  با محوریت ایثارگران در عرصه سلامت با توجه به شیوع بیماری کرونا  به صورت آزاد برگزار می گردد.
وی گفت :در مسابقه عکاسی علاقمندان ( همه گروه های سنی ) می توانند با ارسال سه فریم عکس با محوریت "ایثارگران در عرصه سلامت با توجه به شیوع ویروس کرونا" به ادارات بنیاد شهید شهرستان های تابعه استان هرمزگان  همراه با کپی صفحه اول شناسنامه و شماره تماس در مسابقه شرکت کنند.
یوسفی افزود : مسابقه نقاشی ویژه گروه سنی 12-5 با محوریت ایثارگران در عرصه سلامت با توجه به شیوع بیماری کرونا برگزار خواهد شد و علاقمندان می توانند آثار خود با محوریت "ایثارگران در عرصه سلامت با توجه به شیوع بیماری کرونا"  به ادارات بنیاد شهید شهرستان های تابعه استان هرمزگان  همراه با کپی صفحه اول شناسنامه و شماره تماس تحویل دهند.
معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان تصریح کرد : علاقمندان از 26 مرداد تا  26 شهریور فرصت دارند در این مسابقه شرکت نمایند. نتایج مسابقات  سوم مهرماه همزمان با برگزاری مراسم "مهمانی لاله ها" اعلام و به 5 نفر برتر در هر رشته جوایزی اهدا خواهد شد.


پایان/

کد خبر :

ج خ 3202

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی