فراخوان نمایشگاه بین المللی نقاشی «رنگ صلح» منتشر شد :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان نمایشگاه بین المللی نقاشی «رنگ صلح» منتشر شد

در يكشنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۹، ۰۵:۳۲ ب.ظ

فراخوان نمایشگاه بین المللی نقاشی «رنگ صلح» منتشر شد


به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از ستاد خبری سومین نمایشگاه بین المللی نقاشی «رنگ صلح»، بهناز پورنگ دبیر سومین نمایشگاه بین المللی نقاشی «رنگ صلح» که خود از هنرمندان نقاش ایران است درباره برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی نقاشی «رنگ صلح» در گالری لونای استانبول ترکیه گفت: هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه بانوان هنرمند نقاش ایرانی و بانوان هنرمند نقاش ترکیه و دیگر کشورهای جهان هستند. از جمله ویژگی‌های این نمایشگاه شرکت کنندگان خاص این دوره هستند که آثاری را برای ایجاد امید در بین افراد صدمه دیده از جنگ خلق کرده‌اند تا پیام آور صلح و دوستی و اتحاد برای جهانیان باشند.

دبیر سومین نمایشگاه بین المللی نقاشی «رنگ صلح» اظهار کرد: همزمان در روز جهانی صلح ورک شاپ آموزشی متناسب با همین موضوع از سوی تعدادی از هنرمندان شرکت کننده در نمایشگاه اجرا خواهد شد و به آنها گواهی حضور در نمایشگاه از طرف گالری و برگزار کنندگان نمایشگاه اهدا می‌شود و به سه اثر نمایشگاه نیز گواهی حضور دیگری از طرف گالری استاد احدی اعطا خواهد شد.

متن فراخوان نمایشگاه بین المللی نقاشی «رنگ صلح» به شرح زیر است:

«هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه بانوان هنرمند نقاش ایرانی و بانوان هنرمند نقاش ترکیه و دیگر کشورها می‌باشد. یکی از ویژگی‌های این نمایشگاه شرکت کنندگان خاص این دوره می‌باشد که با ایجاد آثار خاص امید را برای افرادی که در جنگ صدمه دیده‌اند پیام آور صلح و دوستی و اتحاد باشد.

مدت زمان نمایشگاه یک هفته از تاریخ ۲۹ شهریور لغایت ۴ مهر ۱۳۹۹ است. در روز جهانی صلح بین تعدادی از هنرمندان ورک شاپ با توجه موضوع نمایشگاه اجرا خواهد شد
به تمام هنرمندان شرکت کننده گواهی حضور نمایشگاه از طرف گالری و برگزار کننده نمایشگاه اهدا خواهد شد.

به سه اثر نمایشگاه نیز گواهی حضور دیگری از طرف گالری استاد احدی خواهد شد.

متن فراخوان نمایشگاه بدین صورت است:

گالری استاد احدی با مشارکت و همراهی گالری لونا و اساتید گرامی و هنرمندان ترکیه و ایران به مناسبت روز جهانی صلح سومین نمایشگاه نقاشی رنگ صلح با محوریت (هنر برای صلح) از ۲۹ شهریور لغایت ۴ مهر ۱۳۹۹ در گالری لونا در استانبول (ترکیه) برگزار می‌نماید.

شرایط شرکت:
تکنیک: آزاد
موضوع: صلح، زن، هنر
تعداد آثار: حداکثر ۲ اثر
ابعاد: بوم ۷۰×۵۰ و مقوا ۶۰×۴۰

مدارک لازم:
یک قطعه عکس رنگی ۴×۳
یک برگ کپی شناسنامه و کارت ملی

مهلت ارسال آثار و ثبت نام از طریق واتساپ تا تاریخ ۱۳۹۹/۶/۱۵ است.

نکات قابل توجه:
ارسال آثار از طریق واتساپ ترکیه با شماره +۹۰۵۵۲۵۴۳۰۲۲۶
استاد پورنگ
و واتساپ ایران ۰۹۱۲۳۸۰۹۰۳۱
یا اینستاگرام _poyandegan خواهد بود.

هر گونه خسارت ناشی از پست و یا حمل و نقل آثار متوجه فرستنده خواهد بود و دبیرخانه نمایشگاه هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت. کلیه آثار رنگ و روغن حتماً بر روی بوم و داشتن بست و بقیه تکنیک‌ها بصورت مقوا باشد. مشخصات فردی هنرمند و نام اثر و تکنیک به همراه آدرس کامل پستی به صورت برچسب در پشت اثر ثبت شود.

گواهی شرکت در نمایشگاه به تمامی هنرمندان اهدا خواهد شد. ۲۵ درصد از فروش آثار متعلق به گالری می‌باشد.

حق انتشار و تکثیر آثار برگزیده به نمایشگاه رنگ صلح تعلق دارد. و برگزار کننده مجاز به بهره گیری مادی و معنوی این آثار و فعالیت‌های نمایشگاهی، تبلیغاتی و امور فرهنگی با ذکر نام هنرمند است. لازم به ذکر است با توجه به محدودیت ثبت نام اولویت با کسانی است که زودتر آثار و مشخصات خود را ارسال می‌کنند.

تصمیم گیری در مورد مسائل پیش بینی نشده تغییر شرایط و مقررات اعلام شده بر عهده دبیرخانه نمایشگاه رنگ صلح است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر جهت ثبت نام علاقمندان با شماره‌ قید شده تماس حاصل کنند.»پایان/

کد خبر :

ج خ 3199

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی