فراخوان ملی برای طراحی درایگاه‌های آرامستان باغ رضوان :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان ملی برای طراحی درایگاه‌های آرامستان باغ رضوان

در شنبه, ۱۸ مرداد ۱۳۹۹، ۰۷:۰۳ ق.ظ

فراخوان ملی برای طراحی درایگاه‌های آرامستان باغ رضوان


به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از ایمنا ، مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان از فراخوان ملی طراحی درایگاه‌های این آرامستان خبر داد و گفت: علاقمندان به معماری و طراحی در قالب اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند در این فراخوان شرکت کرده و ورودی‌های سازمان را به عنوان درایگاه طراحی کنند.

احمدرضا مرادی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: این سازمان به عنوان آرامستان مرکزی شهر باید دارای هویت باشد، زیرا در آینده مکمل تخت فولاد خواهد بود.


وی افزود: زائران اهل قبور باید وقتی وارد آرامستان می‌شوند حال و هوای معنوی‌تر و احساس عبور از دنیای مادی داشته باشند، اما این شاخصه‌ها در ورودی آرامستان باغ رضوان علی‌رغم قدمتی ۳۵ ساله آنچنان مشخص و گویا نیست.


مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان ادامه داد: با توجه به این شرایط در نظر داریم به منظور ارتقای کیفی سیما و منظر ورودی‌های آرامستان باغ رضوان از سمت خیابان جی و بلوار رضوان، از طریق برگزاری مسابقه در سطح ملی نسبت به طراحی درایگاه های ورودی آن اقدام کنیم.


وی گفت: علاقمندان به معماری و طراحی در قالب اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند در این فراخوان شرکت کرده و ورودی‌های سازمان را به عنوان درایگاه طراحی کنند، و برای این کار تا روز اول شهریور ماه سال جاری فرصت دارند به سایت www.isfahanold.ir/aramestan مراجعه کنند.


مرادی گفت: پس از داوری سه اثر برتر انتخاب می‌شود تا طرح ماندگاری از هویت این سازمان و شهر اصفهان داشته باشیم.


وی تاکید کرد: طرح درایگاه‌های آرامستان باغ رضوان باید بیانگر هویت معماری اسلامی، شاخصه‌های فرهنگی و معنوی و مذهبی باشد.سایت جشنواره

پایان/

کد خبر :

ج خ 3171

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی