جشنواره عکاسی مهرواره فصلی عکس کانون پرورش :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


جشنواره عکاسی مهرواره فصلی عکس کانون پرورش

در پنجشنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۹، ۰۷:۲۵ ق.ظ

جشنواره عکاسی مهرواره فصلی عکس  کانون پرورش

ببه گزارش «جشنواره خبر» به نقل از  ایرنا ، انجمن عکاسان نوجوان کانون پرورش فکری در مسیر اجرای سیاست‌های کلی کانون مبنی بر آسیب‌زا بودن برنامه‌های رقابتی، می‌کوشد تا نوجوانان را به تعامل، دوستی، همبستگی و مشارکت در فعالیت‌های گروهی تشویق کند.

در این میان، معاونت فرهنگی کانون در نظر دارد موضوع‌هایی را به صورت فصلی با عنوان مهرواره فصلی برای تشویق نوجوانان علاقه‌مند به عکاسی مطرح کرده و به صورت نمایشگاهی در معرض دید عموم قرار دهد. سومین مهرواره فصلی عکس با موضوع «من سالم و خوشحالم» دوره تابستانی خود را به عکاسی پرتره و موضوعی متناسب با فصل تابستان و شرایط فعلی جامعه اختصاص داده است تا شرکت کنندگان با نگاهی مثبت و دقیق، در این فراخوان شرکت کنند.

این مهرواره فصلی با هدف تقویت و پرورش مهارت‌های مثبت مانند تاب‌آوری و غیره در نوجوانان و ثبت نگاه روشن و صادقانه‌ی نوجوانان عکاس نسبت به خود و دنیای اطراف‌شان، در دو بخش عکاسان نوجوان و عکاسان بزرگ‌سال برگزار می‌شود.

همه‌ اعضای علاقه‌مند انجمن‌های عکاسی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سایر نوجوانان علاقه‌مند و مستعد می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند. آخرین مهلت دریافت آثار در استان‌ها ۱۰ شهریور ۹۹ و مرحله پایانی داوری و اعلام نتایج ۱۰ مهر ۱۳۹۹ اعلام شده است.

بر همین اساس، عکس‌ها می‌توانند رنگی یا سیا ه و سفید و تصاویر ارسالی با موبایل نباید کمتر از ۸ مگاپیکسل باشد. همچنین عکس‌ها باید همراه با مشخصات شرکت‌کننده، عنوان اثر و با فرمت jpg در اندازه‌ی ضلع کوچک حداقل حجم ۱۸۰۰پیکسل و حداکثر ۱ مگابایت باشد.

شرکت‌کنندگان ۱۲ تا ۱۸ سال و ۱۹ تا ۲۲ سال می‌توانند آثار خود را از طریق پست در قالب لوح‌فشرده به نشانی خیابان دکتر فاطمی، خیابان حجاب، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مدیریت آفرینش‌های ادبی و هنری، انجمن عکاسان نوجوان و یا با پست الکترونیک به نشانی آثار خود را ارسال کنند.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط شرکت در این مهرواره فصلی می‌توانند با شماره‌های و یا به پایگاه خبری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مراجعه کنند.


سایت جشنواره


پایان/


کد خبر :


ج خ 3169

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی