جشنواره مجازی شعر پویش جان آب در خطر است :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


جشنواره مجازی شعر پویش جان آب در خطر است

در چهارشنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۹، ۱۱:۴۵ ق.ظ

جشنواره مجازی شعر پویش جان آب در خطر است

به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از  رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت : شرکت آب و فاضلاب شهرستان جشنواره مجازی شعر پویش جان آب در خطر است  را با هدف ترویج بیش از پیش فرهنگ سازی و مدیریت مصرف آب برگزار می‌کند.


یداله سلطانی  ضمن دعوت از علاقه‌مندان برای مشارکت در این رویداد فرهنگی و ادبی گفت: موضوع کلی  این جشنواره "مدیریت مصرف آب در جامعه و اهمیت حیات آب در حیایت بشریت " است.


سلطانی با بیان اینکه شاعران می‌توانند حداکثر سه اثر در موضوع  ذکرشده در فراخوان به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند،افزود: قالب آثار آزاد و آخرین مهلت ارسال اثر 28 مرداد و زمان برگزاری اختتامیه 30مرداد 1399 است.


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به شعر می‌توانند ضمن هماهنگی، اطلاعات تکمیلی درباره جشنواره  از جمله نحوه ارسال آثار ، جوایز ، مهلت ارسال آثار و ... را از طریق سایت abfakhoy.com   و همچنین کانال فضای مجازی @pooyesh_ab99 دریافت نمایند . همچنین در نظر داریم اختتامیه این جشنواره را به صورت زنده از فضای مجازی پخش نماییم.


وی یادآور شد: این جشنواره در دو بخش فارسی و ترکی برگزار می شود و به سه نفر از برگزیدگان هر بخش جوایز نقدی اهدا خواهد شد. و همچنین در هر بخش فارسی و ترکی از 3 نفر بعنوان آثار شایسته تقدیر و جوایزی اهدا خواهد شد.


لازم به توضیح است که این جشنواره با همکاری اداره ارشاد اسلامی ، رسانه اینترنتی سیزین تی وی و نشریه سراسری ندای قلم در حال برگزاری است .پایان/

کد خبر :

ج خ 3167

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی