فراخوان جشنواره مجازی عکاسی پلاک ۱۱۰ :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان جشنواره مجازی عکاسی پلاک ۱۱۰

در سه شنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۹، ۰۷:۲۵ ق.ظ

فراخوان  جشنواره مجازی عکاسی پلاک ۱۱۰


«فراخوان «جشنواره مجازی عکاسی پلاک ۱۱۰» با موضوع عکاسی «سردرهای نوشتاری یا تصویری با مضامین امام علی (ع)» به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیر به همت فرهنگ سرای گلستان اعلام می‌شود.


به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از خبرگزاری حوزه، به نقل از  روابط عمومی فرهنگسرای گلستان، این جشنواره با موضوع عکاسی «سردرهای نوشتاری یا تصویری با مضامین امیر المومنین علی (ع)»  با هدف استفاده از الگوهای مذهبی در معماری شهری، شناسایی و معرفی نقش سردرها در معماری ایرانی اسلامی شهرها، معرفی سردرها در زیبایی بصری و معنوی شهرها، ارایه الگوی مناسب برای طراحی سردر با مفاهیم عمیق دینی در ابنیه فعلی شهرها در دوبخش عکاسی حرفه ای و عکاسی با تلفن همراه برگزار می‌شود.


حضور همه علاقه‌مندان بزرگسال در این جشنواره آزاد است و شرکت‌کنندگان هم در بخش آزاد هم حرفه‌ای  از ۱۸ مرداد تا ۳۰ مهرماه مهلت دارند حداکثر ۵ عکس سیاه و سفید یا رنگی به صورت پانوراما و تکنیک «HDR» از طریق شماره واتساپ ۰۹۰۲۵۸۰۰۳۸۸  و نشانی پست الکترونیک   Golestan.farhangsara۸@gmail.com   به دبیرخانه جشنواره  ارسال کنند.


اهدای جوایز این جشنواره در بخش اول  به  برگزیده اول جشنواره دیپلم افتخار به همراه جایزه نقدی به ارزش ده میلیون ریال، نفر دوم دیپلم افتخار به همراه جایزه نقدی به ارزش هفت میلیون ریال، نفر سوم دیپلم افتخار به همراه جایزه نقدی به ارزش پنج میلیون ریال اهدا می‌شود و همچنین ۵ نفر از برگزیدگان در بخش دوم  دیپلم افتخار و جایزه نقدی به ارزش سی میلیون ریال دریافت می‌کنند.


 محمدمهدی تدین، محمود عبدالحسینی، مریم حسینی، پژمان دادخواه داوران این جشنواره هستند. شرایط شرکت در این جشنواره؛ عکس‌های ترکیبی و تغییر یافته  به‌نحوی‌که در جنبه استنادی آنها خلل ایجاد شود نظیر اصلاح رنگ و برش عکس از مرحله داوری حذف می‌شود به تمامی هنرمندانی که آثارشان به نمایشگاه و کتاب جشنواره راه یابد گواهی شرکت اهداء خواهد شد برگزار کننده مجاز است از عکس‌های پذیرفته شده در اقلام تبلیغاتی و انتشاراتی با ذکر نام عکاس استفاده کند، مالکیت حقیقی و حقوقی عکس‌ها برعهده فرستنده است و مسئولیت اخلاقی و حقوقی ناشی از این امر برعهده فرستنده است از درج نام وامضا برروی عکس های ارسالی جدا خودداری شود.


نشانی دبیرخانه : فرهنگ سرای گلستان به نشانی نارمک، میدان هلال احمر، خیابان گلستان، جنب بوستان فدک است. شماره تلفن  ۷۷۸۲۶۴۷۵ برای آگاهی بیشتراعلام می‌شود.پایان/

کد خبر :

ج خ 3164

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی