فراخوان جایزه آهنگسازی "ضربآهنگ زندگی" در قزوین :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان جایزه آهنگسازی "ضربآهنگ زندگی" در قزوین

در دوشنبه, ۲ تیر ۱۳۹۹، ۰۹:۰۵ ب.ظ

فراخوان جایزه آهنگسازی "ضربآهنگ زندگی" در قزوین
به گزارش «جشنواره خبر» به نقل ازخبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین، انجمن موسیقی قزوین و دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین با همکاری اداره کل فراخوان جایزه آهنگسازی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین نخستین جایزه آهنگسازی ضرباهنگ زندگی با موضوع قدردانی از قهرمانان سلامت را برگزار می‌کنند.

این رویداد موسیقایی به پاس قدردانی و سپاس از کادر بهداشتی و درمانی کشور برگزار لذا آثار ارائه شده باید در این زمینه تهیه و ارسال شود.

آثار ارسالی می‌توانند در تمامی ژانر‌های موسیقی ارائه شوند و باید به صورت باکلام و حول موضوع این رویداد باشند.

انجمن موسیقی قزوین اعلام کرد که تمامی آثار ارسال شده مورد کارشناسی و داوری قرار می‌گیرد و از میان آنان به آثار برگزیده جوایز نفیسی اهداء خواهد شد و اثر برتر نیز مورد تقدیر ویژه قرار خواهد گرفت و به صورت کلیپ تصویری ضبط و منتشر خواهد شد.

در صورتی که در ساخت آثار از اشعار شاعران معاصر استان قزوین استفاده شود، جایزه ویژه‌ای نیز برای شعر برتر در نظر گرفته شده است.

انجمن موسیقی استان قزوین از علاقه‌مندان و هنرمندان به شرکت در این رویداد بزرگ موسیقیایی و اجتماعی خواست تا فیلم اجرای آثار خود را بصورت حرفه‌ای یا با گوشی موبایل ضبط کنند و به صورت حضوری به دفتر انجمن موسیقی استان تحویل دهند و یا از طریق شبکه مجازی انجمن به شماره ۰۹۰۱۵۵۵۹۰۵۲ و به آیدی @anjomaaan ۱۳۹۵ ارسال کنند.

متقاضیان شرکت در این رویداد هنری برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحات اینستاگرام به آدرس anjomanmosighighazvin@ و شبکه اجتماعی انجمن به آدرس t.me/anjomanmosighighazvin مراجعه کنند و یا با دفتر انجمن موسیقی به شماره ۳۳۳۵۰۰۷۱ تماس بگیرند.
منبع: خبرگزاری صداوسیما


پایان/

کد خبر :

ج خ 983056

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی