نتایج جشنواره وبلاگ تبیان قم :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


نتایج جشنواره وبلاگ تبیان قم

در چهارشنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۲، ۱۱:۵۹ ب.ظ
تبیان

دبیرخانه جشنواره وبلاگ نویسی تبیان قم، پایان مهلت ثبت نام در جشنواره را طبق زمانبندی های اعلام شده قبلی در پایان روز دهم شهریورماه اعلام کرد.

دبیرخانه ضمن قدردانی از شرکت کنندگان در جشنواره و عذرخواهی از کسانی که بعد از تاریخ مقرر جهت ثبت نام به سایت مراجعه نموده اند ، اعلام کرد : به جهت رعایت قوانین جشنواره و زمان کافی برای داوری وبلاگ ها مجبور شدیم علی رعم مراجعه تعداد قابل توجهی از وبلاگ نویسان به سایت در ساعات بعد از اتمام مهلت اعلام شده ، امکان ثبت نام در سایت را متوقف سازیم.

لذا از همه وبلاگ نویسان دینی دعوت بعمل می آوریم در دومین جشنواره وبلاگ نویسی که در نیمه دوم امسال برگزار می گردد، شرکت نمایند. علاقه مندان می توانند جهت پیگیری اخبار مربوطه به وب سایت جشنواره به آدرس blogs.qido.ir مراجعه نمایند.

دبیر دبیرخانه جشنواره وبلاگ نویسی تبیان قم اظهار داشت : جلسات کمیته های اصلی و فرعی داوری جشنواره از چندی قبل جهت هماهنگی های لازم تشکیل شده است و داوری وبلاگ ها در تاریخ اعلام شده شروع می گردد. امیدواریم بتوانیم نتایج اولیه داوری ها را تا توزدهم شهریورماه اعلام نماییم .

وی استقبال از جشنواره را در حد مطلوب ارزیابی نمود و بیان داشت که این استقبال از جشنواره نشان از ظرفیت مناسب وبلاگ نویسی دینی در کشور دارد که می بایست برای توسعه و تقویت آن برنامه ریزی مناسب صورت گرفته و از هفکری خود وبلاگ نویسان در این زمینه سود جست .

وی در خصوص مراسم اختتامیه جشنواره که مصادف با ولادت حضرت امام رضا علیه الاسلام خواهد بود بیان داشت : سعی داریم با استفاده از ظرفیت های معنوی- مذهبی استان مراسم اختتامیه را برای مدعوین محترم پربار و به یاد ماندنی برگزار نماییم .    :
:
(۲)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
آرمین

آرمین

باسلام. طبق گفته های مدیران وب سایت تبیان قم نتایج مصادف با ولادت امام رضا (ع) دراطلاعیه ای اعلام خواهدشد.که البته درهمان روزجشنی متشکل از تمام وبلاگ نویسان یا وبلاگ نویسان برگزیده برگزار خواهدشد.که اعطای جوایزدرهمان روزخواهدبود.
۲۳ شهریور ۹۲، ۱۵:۲۲
امین

امین

با سلام

تشکر ویژه از شما وبلاگ نویس ارزشی

اگر موعد برگزاری جشنواره مورخ 26 شهریور ماه باشد ، به نظر شما اعلام نفرات برتر چند روز قبل از برگزاری جشنواره الزامی نیست ؟( جهت هماهنگی یا حضور در اختتامیه)
۲۳ شهریور ۹۲، ۱۷:۵۵
حماسی

حماسی

با سلام. دقایقی قبل منتشر شد:

به نقل از سایت جشنواره وبلاگ نویسی تبیان قم:
اعلام نتایج اولیه
ضمن عرض تبریک ولادت حضرت معصومه (س) به اطلاع می رساند کمیته داوری جشنواره وبلاگ نویسی تبیان در جلسه مورخ 14 شهریورماه تصمیم به اجرای دومرحله ای داوری جهت افزایش کیفیت و دقت داوری گرفته است. لذا ضمن عرض پوزش بجهت تاخیر حاصل از تصمیم فوق، زمان اعلام نتایج اولیه داوری ،پایان روز 21 شهریورماه تعیین می گردد.
با تشکر
دبیرخانه جشنواره وبلاگ نویسی تبیان قم
۲۰ شهریور ۹۲، ۱۵:۳۳
امین

امین

 سلام

با نهایت تشکر

خبر با نام شما و ذکر لینک ثبت شد .

روابط عمومی فستیوال نیوز
۲۰ شهریور ۹۲، ۱۶:۱۴
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی