نخستین جشنواره برای مادرم زمین می نویسم برگزار می شود :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


نخستین جشنواره برای مادرم زمین می نویسم برگزار می شود

در پنجشنبه, ۵ فروردين ۱۳۹۵، ۰۷:۱۱ ب.ظ

نخستین جشنواره برای مادرم زمین می نویسم برگزار می شود

منبع : www.festivalnews.ir

رییس جشنواره ادبی زیست محیطی "برای مادرم زمین می نویسم" از برگزاری این جشنواره کشوری در تابستان سال ۱۳۹۵ خبر داد و گفت: مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۲۳ خرداد ماه سال آینده است.

عارف سپهری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان اظهار کرد: این جشنواره ادبی به صورت داستان کوتاه، داستان کوتاه کوتاه، دادنامه زیست محیطی و بخشی جنبی شامل شعر، دل نوشته و ... برگزار می شود و ۲۶ اسفند ماه سال جاری فراخوان آن  در سراسر کشور اعلام شده است.

وی با بیان اینکه این جشنواره کشوری است ولی دبیرخانه آن در اصفهان قرار دارد، افزود: مهلت ارسال آثار تا ۲۳ خرداد ماه سال آینده است اما این جشنواره ادبی در تابستان برگزار خواهد شد و هیچ گونه شرایط و محدودیت سنی هم برای شرکت کنندگان وجود نخواهد داشت.

این فعال محیط زیست گفت: هدف این است که دغدغه های مردم درباره محیط زیست را در قالب ادبیات بیان کنیم تا اجتماعی تر شود  زیرا براین باور هستیم که ادبیات می تواند در این عرصه کمک بزرگی کند و حتی قصد داریم پس از پایان جشنواره تعدادی از آثار را به صورت کتاب چاپ کنیم که می تواند تا سال ها مورد استفاده قرار گیرد.

سپهری اظهار کرد: نام این جشنواره بیانگر آن است که محیط زیست همانند مادر انسان هاست بنابراین یکی از قسمت های مهم این جشنواره ادبی "دادنامه زیست محیطی" تعریف شده تا افراد بتوانند مشکلات و بحران های رخ داده در طبیعت سرزمین ها را به صورت شکواییه ادبی بیان کنند.

madaramzamin.iifjo@gmail.com

http://booyebaran.ir/?page_id=27959

:
:
(۲)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
بهاره هاشمی

بهاره هاشمی

با سلام
امیدوارم موفق و سلامت باشید .
۱۰ فروردين ۹۵، ۰۹:۳۷
امین

امین

سلام و سپاس
۱۰ فروردين ۹۵، ۱۲:۰۲
بیوک پور

بیوک پور

سال نو بر همه عزیزان این سایت مبارک باد الهی به حق چهارده معصوم ع همیشه سالم و سلامت باشید
۷ فروردين ۹۵، ۰۹:۴۰
امین

امین

سلام وسپاس
۷ فروردين ۹۵، ۱۱:۵۶
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی