فراخوان بخش هنری نهمین دوره جشنواره ملی بهار :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان بخش هنری نهمین دوره جشنواره ملی بهار

در يكشنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۴، ۰۲:۲۹ ب.ظ

فراخوان بخش هنری نهمین دوره جشنواره ملی بهار

منبع : www.festivalnews.irفراخوان بخش هنری نهمین دوره جشنواره ملی بهار اعلام شد
به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی، بخش هنری نهمین دوره جشنواره ملی بهار، ویژه تبیین وجوه نظری و کارکردی شعار سال «دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی» با همکاری این مرکز و جهاد دانشگاهی واحد هنر برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، تمامی دانشجویان علاقمند می‌توانند با ارائه آثار در موضوعات اعلام شده در این جشنواره شرکت کنند.از جمله موضوعات این جشنواره در بخش هنری می‌توان به « انتقاد، مساوات، اعتدال، وفاداری ملی،‌ قانون‌گرایی، اعتماد سیاسی، وحدت ملی، مشارکت سیاسی، کرامت انسانی، پایبندی به ارزش‌ها، امنیت اجتماعی، صداقت در گفتار و عمل، استقلال سیاسی، آزادی‌های سیاسی و اجتماعی و مبارزه با فقر، فساد و تبعیض » اشاره کرد.

بخش هنری این جشنواره ملی دررشته‌های: پوستر، کاریکاتور، عکاسی و فیلم و نماهنگ برگزار می‌شود  دریافت آثار در بخش‌های پوستر، کاریکاتور و عکاسی صرفاً از طریق پایگاه baharfestival.ir قابل دریافت است. در بخش فیلم نیز آثار صرفاً به صورت حضوری و یا از طریق پست پیشتاز به نشانی تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخر رازی، خیابان شهدای ژاندارمری شرقی، پلاک 73 طبقه اول، مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی تحویل داده شود. و آخرین مهلت ارسال آثار نیز 30 آذرماه است.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای baharfestival.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن‌های 66970614-16 و 66965383تماس بگیرند.

فراخوان جشنواره بهار

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی