چهارمین جشنواره ملی هنرهای آسمانی برگزار می شود :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


چهارمین جشنواره ملی هنرهای آسمانی برگزار می شود

در جمعه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۴، ۱۰:۵۷ ق.ظ

چهارمین جشنواره ملی هنرهای آسمانی برگزار می شود
منبع : جشنواره ملی هنرهای آسمانیwww.festivalnews.ir

به گزارش خبرگزاری شبستان، چهارمین جشنواره ملی هنرهای آسمانی ویژه طلاب حوزه‌ های علمیه سراسر کشور با هدف شناسایی طلاب هنرمند در سه رشته داستان، شعر و پژوهش و به همت مرکز مدیریت حوزه‌ های علمیه و سازمان نشر آثار و ارزش‌ های روحانیت در دفاع مقدس، بهمن ماه 94 برگزار می‌شود.

سبک زندگی طلبگی، نقش روحانیت در انقلاب و دفاع مقدس، وحدت اسلامی، راهکار های طرح مفاهیم اخلاقی در داستان و نسبت زبان دینی با فرم داستان از بخش‌های این جشنواره هستند و بخش هنرهای تجسمی و نمایشی در جشنواره جداگانه ای برگزار می شود.

چهارمین جشنواره ملی هنرهای آسمانی در بخش داستان در قالب‌های داستان کوتاه، رمان و کودک و نوجوان با موضوع‌ های سبک زندگی طلبگی و نقش روحانیت در انقلاب و دفاع مقدس و در بخش شعر در قالب‌های کلاسیک، شعر نو، کودک و نوجوان، طنز، ترجمه و کوتاه نوشت با موضوع‌ های وحدت اسلامی و نقش روحانیت در انقلاب و دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

در بخش پژوهش تخصصی، موضوع‌های چیستی هنر اسلامی و هنر و اخلاق، در پژوهش آزاد، موضوع هنر و رسانه، در پژوهش داستانی، موضوع‌ های راهکارهای طرح مفاهیم اخلاقی در داستان و نسبت زبان دینی با فرم داستان و در پژوهش شعر، موضوع‌ های ظرفیت‌ ها و آسیب ‌های نماد های زمینی در شعر معنوی و مؤلفه ‌ها، ظرفیت ‌ها و بایسته ‌های شعر حوزه برای ارسال آثار در نظر گرفته شده است.

فراخوان ارسال مقالات و آثار از ۳۰ آبان ماه جاری شروع می‌شود و طلاب علاقمند تا اول بهمن ماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه دائمی جشنواره و یا به پایگاه اطلاع رسانی به نشانی ا www.honareasemani.ir رسال کنند.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی