فراخوان جشنواره ملی آیات در ده رشته هنری :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان جشنواره ملی آیات در ده رشته هنری

در پنجشنبه, ۱۲ شهریور ۱۳۹۴، ۰۶:۱۸ ب.ظ

فراخوان جشنواره ملی آیات در ده رشته هنری
داستان نویسی
منبع : www.festivalnews.ir

 به گزارش روضه نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران اصغر امیر‌نیا، مدیر کل تبلیغ و ترویج معاونت قرآن وعترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص جشنواره آیات اظهار داشت: امضاء تفاهم‌نامه جشنواره آیات با اداره‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها تا پایان هفته جاری به اتمام می‌رسد و بلافاصله پس از آن فراخوان مسابقات اعلام می شود.

 

وی افزود: جشنواره ملی آیات به استان‌ها سپرده شده و بعد از امضاء تفاهم فعالیت‌های اجرایی این جشنواره نیز آغاز می شود.
 
مدیر کل تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، یادآور شد: رشته فیلم کوتاه، انیمیشن، مستند داستانی در استان بوشهر و رشته تئاتر در گلستان  و رشته‌ پوستر و گرافیک در استان زنجان برگزار می‌شود.
 
وی افزود: به استان قم، جشنواره ملی آیات با محوریت کودک و نوجوان و به استان خوزستان هم رشته نقاشی خط سپرده شده که رشته داستان و شعر نیز به خراسان رضوی واگذار شده است.
 
امیر‌نیا با بیان اینکه تاکنون فقط رشته وبلاگ‌نویسی از جشنواره آیات در استان آذربایجان به پایان رسیده خاطرنشان کرد: رشته آواها و نواها نیز در این استان برگزار می‌شود و همچنین رشته‌های نگارگری و تصویر‌سازی به ترتیب به استان‌های اصفهان و همدان سپرده شده و تهران برگزار کننده رشته فیلم‌نامه‌نویسی است.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: تاکنون تصمیمی برای افزایش رشته‌های جشنواره آیات گرفته نشده است.
 


:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی