فراخوان جشنواره سراسری پنجره مهر :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان جشنواره سراسری پنجره مهر

در چهارشنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۴، ۰۶:۴۶ ب.ظ


منبع : www.festivalnews.ir

دبیرخانه جشنواره سراسری پنجره مهر با محوریت پیشگیری از اعتیاد و راههای درمان آن اعلام فراخوان عمومی کرد.
مسئولان برگزاری این جشنواره صبح امروز در نشستی خبری با تشریح جزییات این برنامه اعلام کردنداین جشنواره در چهار بخش ادبی(شعر و داستانک) ، علمی(مقاله های تخصصی، ترویجی و پژوهشی) ، خبری (فضای مجازی و،شبکه های اجتماعی) و هنری(عکس،فیلم کوتاه ونمایش های خیابانی) برگزار می شود.
سردار سیروس فتحی رییس جشنواره پنجره مهردر این نشست گفت: رویکرد جدید ناجا در زمینه ریشه کنی اعتیاد ، اقدامات پیشگیرانه است از این رو برگزاری این جشنواره در راستای پیشگیری از اعتیاد است.
وی با بیان اینکه هنر تاثیر مثبت و ویژه ای در ذهن افراد می گذارد گفت : قطعا هنرمند با تعاملات و تجارب هنری که دارند می توانند ایده ها و نظرات مختلف وموثری ارائه کنند.
پیشگیری و جامعه شناسی ،اعتیاد و چالش های زندگی ،اعتیاد و کودک،اعتیاد و سبک زندگی،اعتیاد و
زن،اعتیاد در دوره های مهم رشدی،اعتیاد در آموزش و پرورش و مراکز آموزش عالی ،اعتیاد و در مان وجامعه ی سالم از موضوعات این جشنواره است.
نقش خانواده و جامعه با اعتیاد به مواد مخدر ، عوامل تاثیر گذار و زمینه های شروع و ترک اعتیاد به مواد مخدر ، نقش اشتغال ،اقتصاد ،ازدواج و دوستان در رشد عامل اعتیاد به موا مخدر ، اعتیاد به مواد مخدر از دیدگاه فرزندان،کودکان و نوجوانان و نقش باورهای دینی و اثر بخشی عملکرد پلیس در پیشگیری اجتماعی اعتیاد در کنار ، نقش رسانه های نوظهور در فرهنگ زندگی امروز ، اعتیاد و فرهنگ زندگی و نقش فشار های روانی در زندگی امروز از جمله محورهای این جشنواره است .
علاقمندان می توانند اثار خود رادر بخش های مختلف تا 15 شهریور به دبیرخانه جشنواره مهر به نشانی ورامین ، میدان ولیعصر( عج) ، بلواربصیرت ، معاونت اجتماعی ناجای شرق تهران یا به آدرس اینترنتی ejtemai.mehr94@gmail.com ارسال کنند.
همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.panjerehmehr.com مراجعه کنند.
نخستین جشنواره پنجره مهر به همت معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران و با همکاری ادارات و ارگان های دولتی ،خصوصی و سازمان های مردم نهاد به منظور کاهش،پیشگیری و درمان آسیب های اجتماعی اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات در مهر 94 همزمان با هفته نیروی انتظامی در شهرستان ورامین برگزارمی شود.

:
:
(۳)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
باران

باران

سلام ...
می خواستم بدونم مهلت ارسال تمدید نمیشه؟ می تونم الان کتابم رو بفرستم؟
۱۸ شهریور ۹۴، ۲۲:۴۳
باران

باران

جشنواره استانیه یا کشوری؟
۲۶ مرداد ۹۴، ۱۵:۴۶
فرشاد اشتری

فرشاد اشتری

عالی بود...
۱۴ مرداد ۹۴، ۱۸:۴۹
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی