جشنواره قامت دوست فراخوان داد :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


جشنواره قامت دوست فراخوان داد

در يكشنبه, ۷ تیر ۱۳۹۴، ۱۰:۲۵ ق.ظ

جشنواره قامت دوست فراخوان داد
منبع : www.festivalnews.ir

به گزارش روز شنبه ایرنا، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران در این باره گفت: این جشنواره همزمان با هفته ملی کودک مهر ماه امسال در بخش های هنرهای تجسمی، قصه گویی، نقاشی، سفال، خوشنویسی، نمایش عروسکی، ادبی، پژوهش و اقدام پژوهی، سرود خوانی و مشاعره و در دو گروه سنی اعضا و مربیان برگزار می شود.

رضا قمرزاده افزود: هدف از برگزاری این جشنواره سامان دهی و هدفمند کردن فرآیند برگزاری مسابقات و جشنواره های درون استانی و هم سو کردن فراخوان ستادی و ملی در قالب یک جشنواره منسجم است.

وی یادآور شد: تلاش بر این است با برنامه ریزی در زمینه تحقق راهبردهای کانون پرورش فکری مبنی بر ایجاد پیوست فرهنگی و تمرکز بخشیدن به فعالیت های موازی این مهم را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، قمرزاده اظهار کرد: با توجه به رویکرد تربیت مخاطب کنشگر به عنوان سرفصل فعالیت های سال 94، در این جشنواره به دنبال تحقق تقویت روحیه امید و مشارکت در میان کودکان و نوجوانان هستیم.

وی خاطرنشان کرد: در این جشنواره همچنین توجه به نیاز و سلیقه مخاطبان، پرهیز از روزمرگی و گسترش دامنه فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان اهداف اصلی دنبال می شود.

:
:
(۱)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
محمدنژاد

محمدنژاد

سلام
حالا این مال کودکان است یا بزرگسالان
ملی است یا استانی
شماره تماس هم که نداره ادم زنگ بزنه بپرسه
تقویم جشنواره هم که اصلا نداره
نمیدونم واسه چسی فراخوان میدید
۲۲ تیر ۹۴، ۱۰:۴۲
امین

امین

 با سلام

این جشنواره همزمان با هفته ملی کودک مهر ماه امسال در بخش های هنرهای تجسمی، قصه گویی، نقاشی، سفال، خوشنویسی، نمایش عروسکی، ادبی، پژوهش و اقدام پژوهی، سرود خوانی و مشاعره و در دو گروه سنی اعضا و مربیان برگزار می شود.
متن فراخوان نیست ، خبر برگزاری یک جشنواره هست که در اینده نزدیک فراخوان مربوطه منتشر می شود

منبع : www.festivalnews.ir

۲۲ تیر ۹۴، ۱۳:۱۴
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی