مسابقه کتاب‌خوانی و مسابقه پیامکی «امام رضاشناسی» در حرم رضوی برگزار می‌شود :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


مسابقه کتاب‌خوانی و مسابقه پیامکی «امام رضاشناسی» در حرم رضوی برگزار می‌شود

در دوشنبه, ۳۱ فروردين ۱۳۹۴، ۰۱:۵۳ ب.ظ

مسابقه کتاب‌خوانی و مسابقه پیامکی «امام رضاشناسی» در حرم رضوی برگزار می‌شود
منبع : www.festivalnews.ir

حجت‌الاسلام علی پایاب، رئیس اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌لمللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی اظهار کرد: مسابقه امام رضاشناسی با هدف تبیین سیره زندگی حضرت ثامن الحجج(ع) تا پایان اردیبهشت‌ماه در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه مسابقه امام رضاشناسی به همت اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی برگزار می‌شود، ابراز کرد: توزیع برگه‌های مسابقه در داخل حرم، محل اجرای برنامه‌های حرم و نیز باجه‌های راهنمای زائر برای عموم زائران و مجاوران حرم رضوی صورت می‌گیرد.

مسابقه کتاب‌خوانی

حجت‌الاسلام پایاب با اشاره به توزیع سه هزار جلد کتاب با عنوان «امام رضا(ع) و زندگی» تألیف مهدی غلامعلی برای این مسابقه کتاب‌خوانی، ادامه داد: یک‌صد کمک هزینه سفر به مشهد و بسیاری محصولات فرهنگی آستان قدس رضوی به برندگان اهدا می‌شود.

وی همچنین اظهار کرد: در این مسابقه که به منظور تبیین و اشاعه معارف اهل بیت(ع) خاصه الگوبرداری از سیره و زندگی امام رضا(ع) برنامه‌ریزی شده است، حاوی سؤالاتی از متن آیات قرآن کریم، روایات و سخنان امام رضا(ع)، نمونه‌هایی از خصوصیات اخلاقی و بخشی از فعالیت‌ها و زندگی عملی حضرت رضا(ع) است.

رئیس اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی با بیان اینکه فراخوان این مسابقه از ایام نوروز آغاز شده است، آخرین مهلت شرکت را پایان اردیبهشت‌ماه اعلام کرد و ادامه داد: سؤالات از متن کتاب طرح شده است که از بین پاسخنامه‌ها‌ی صحیح، پس از انجام قرعه‌کشی، اسامی برندگان این مسابقه، پیامک می‌شود.

وی با بیان اینکه طراحی انواع مسابقات از سوی اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی یکی از اقدامات صورت گرفته در این بخش است، افزود: در هر 10 روز به تناسب مناسبت‌ها و برنامه‌های مختلف، این اداره اقدام به برگزاری مسابقات فرهنگی در حرم رضوی می‌کند.

حجت‌الاسلام پایاب یادآور شد: علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقات فرهنگی می‌توانند از دو طریق، مراجعه به پورتال آستان قدس رضوی به نشانی www.aqr.ir و ارسال پیامک به سامانه ۳۰۰۰۸۰۲۲۲۲ در مسابقه شرکت کنند.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی