جشنواره "ما مردم مشهد" فراخوان داد :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


جشنواره "ما مردم مشهد" فراخوان داد

در جمعه, ۳ بهمن ۱۳۹۳، ۰۶:۱۱ ب.ظ


به گزارش خبرنگار مهر، جشنواره فرهنگی ما مردم مشهد برای دومین بار و در چهار بخش دانشگاهیان و طلاب، دانش آموزان و فرهنگیان، بخش حرفه ای و عموم  در مشهد برگزار می شود.

منبع : www.festivalnews.ir

به گزارش خبرنگار مهر، جشنواره فرهنگی ما مردم مشهد برای دومین بار و در چهار بخش دانشگاهیان و طلاب، دانش آموزان و فرهنگیان، بخش حرفه ای و عموم  در مشهد برگزار می شود.

مدیر فرهنگ سرای شهر بهشت در این رابطه اظهار داشت: این جشنواره در چهار محور دانشگاهیان و طلاب، دانش آموزان و فرهنگیان، بخش حرفه‌ای و عموم شهروندان با محوریت بخش‌های عکس، اسناد تاریخی، خاطره، شعر، داستان و داستانک، مقاله و پژوهش، فیلم کوتاه ومستند و پویانمایی برگزار می‌شود.

بهزاد چوپانکاره با اشاره به برگزاری موفق جشنواره "ما مردم مشهد" در سال گذشته افزود :دومین دوره این جشنواره با هدف تشویق مردم به مستند سازی، حفظ و نگهداری از خاطرات خود، جمع آوری آثار هویتی ارزشمند مردم مشهد در قالب های متنوع، شناسایی افراد مستعد و خلاق شهر، تقدیر از عناصر هویت زا، تولید و انتشار مجموعه‌ای از آثار برگزیده در قالب‌های متنوع در سال جاری برگزار می شود.

وی افزود: بر اساس فراخوان این جشنواره عموم شهروندان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا تاریخ ۲۵بهمن ماه در بخش‌های مختلف به پایگاه‌های مستقر در فرهنگ ‌سراهای شهر بهشت، خانواده، رسانه، غدیر، ترافیک و کودک و آینده ارسال کنند.

وی بیان داشت: علاقمندان شرکت در جشنواره می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه مرکزی این جشنواره تماس حاصل کرده و یا جهت مطالعه متن کامل فراخوان به سایت shahrebehesht. ir مراجعه کنند.

وی گفت: مراسم اختتامیه دومین جشنواره "ما مردم مشهد" اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی