180 کانون وبلاگ نویسی در تهران ثبت شده است :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


180 کانون وبلاگ نویسی در تهران ثبت شده است

در يكشنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۲، ۱۰:۰۹ ق.ظ


 

به گزارش خبرگزاری موج، حمید رضا ضیایی پرور دبیر علمی کانون وبلاگ نویسی شهر تهران با حضور در پنجمین نشست هم اندیشی وبلاگ نویسان مناطق 22 گانه که به منظور تبادل نظر و ارائه گزارش عملکرد دبیران هادی وبلاگ نویسی در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی همشهری برگزار شد با بیان این خبر اظهار داشت: هدف از تشکیل کانون وبلاگ‌نویسان تهران، ساماندهی وبلاگ نویسان شهری و تشکیل بانک وبلاگ نویسان است که تاکنون بیش از یک هزار و 300 نفر در جشنواره وبلاگ نویسی شکوفا در سطح شهر تهران ثبت نام کرده اند.
وی وبلاگ‌نویسان را شهروندان شهر الکترونیک توصیف کرد و افزود: وبلاگ‌نویس‌ها خود را با جامعه تطبیق داده‌اند و این فرصت برای گفتگو و تبدیل شدن به شهروند الکترونیک ایجاده شده است و آنها برای به روز کردن وبلاگ خود نیاز به آشنایی با نرم‌افزارهای کاربردی دارند که بر همین اساس حدود 200 کارگاه آموزشی با عنوان آموزش وبلاگ نویسی در دوسطح مقدماتی و پیشرفته در سطح شهر تهران برگزار شده و حدود 3 هزار نفر در این کارگاه هاحضور داشتند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، دکتر نمک دوست مدیر بخش پژوهش و آموزش همشهری نیز به روند مشارکت های مردم در رسانه های عمومی اشاره کرد و به بیان تاریخچه تولید وبلاگ از زمان شروع روزنامه نگاری تا زمان حال که به وسیله بهره وری از اینترنت توسط شبکه های اجتماعی عرضه شده است پرداخت.
وی خاطر نشان ساخت : چیزی که ما امروز به عنوان وبلاگ می شناسیم برگرفته از پنج اختراع پیشین است و وبلاگ، سوار بر این اختراعات به صورتی که ما امروز شاهد آن هستیم در اختیار وبلاگ نویسان قرار دارد.
مصطفی قویدل جانشین دبیر اجرایی کانون وبلاگ نویسی شهرداری منطقه یک نیز، با اشاره به برنامه های در حال اجرا تا زمان برگزاری جشنواره شکوفا، هدف اصلی این جشنواره را حمایت و شناسایی استعدادهای برتر دانست.
گفتنی است نحوه عملکرد دبیران هادی وبلاگ نویسی در راستای ثبت کانون ها و بررسی نوع تبلیغات صورت گرفته بررسی شد و شرکت کنندگان،گزارشی از فعالیت های انجام شده از نشست قبلی تاکنون را ارائه نمودند و نقطه نظرات و پیشنهادات خود در راستای برگزاری هرچه با شکوه تر جشنواره شکوفا بیان کردند.
لازم به ذکر است زمان داوری و انتخاب آثار برگزیده 10 بهمن ماه و مراسم اختتامیه کانون وبلاگ نویسی در 15بهمن ماه برگزار می شود

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی