فراخوان جشنواره شعر و داستان کوتاه شاهوار منتشر شد :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان جشنواره شعر و داستان کوتاه شاهوار منتشر شد

در شنبه, ۸ آذر ۱۳۹۳، ۱۲:۴۰ ب.ظ

فراخوان جشنواره شعر و داستان کوتاه شاهوار منتشر شد
منبع : www.festivalnews.ir

'سیدمحمدرضا طبسی' روز چهارشنبه افزود: این جشنواره با هدف کشف و پرورش استعدادهای جوان و زمینه سازی برای آثار فاخر دینی در دو بخش آزاد با شرایط سنی و بخش ویژه سبک زندگی ایرانی اسلامی با موضوع های تحکیم خانواده، آداب و رسوم و سنت های فرهنگی، ارزشهای بومی و محلی و ... از سوی حوزه هنری شهرستان شاهرود با همکاری بنیاد فرهنگی عروه الوثقی برگزار می شود.

وی گفت: در هشتمین دوره جشنواره شعر و داستان کوتاه شاهوار، نویسندگان و هنرمندان استانهای سمنان، مازندران و گلستان می توانند آثار خود را برای شرکت در این جشنواره به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

طبسی با اشاره به اینکه هر دو بخش جشنواره در دو شاخه شعر و داستان کوتاه داوری می شود، در خصوص شرایط سنی شرکت کنندگان در این جشنواره افزود: افراد شرکت کننده در بخش آزاد باید حداکثر 24 سال تمام داشته باشند ولی در بخش ویژه ، شرایط سنی وجود ندارد.
داستان نویسی
رئیس حوزه هنری شهرستان شاهرود با بیان اینکه در بخش های اصلی و ویژه جشنواره از منتخبین، تقدیر ویژه به عمل خواهد آمد گفت: تعداد آثار ارسالی در بخش شعر حداکثر پنج اثر و در بخش داستان حداکثر سه اثر است و آخرین مهلت ارسال آثار بیست و پنج دی سالجاری است و مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان بهمن 93 در شاهرود برگزار می شود.

علاقمندان برای شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را به نشانی شاهرود، خیابان فروغی، حوزه هنری شهرستان شاهرود، واحد آفرینش های ادبی، دبیرخانه هشتمین جشنواره شعر و داستان کوتاه شاهوار و یا به نشانی پست الکترونیکی shahrood.shahvar@gmail.com ارسال و برای دریافت فرم شرکت در جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 18-32231417 تماس بگیرند.

:
:
(۲)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
طاهره وجدانی

طاهره وجدانی

تشکر
۸ آذر ۹۳، ۱۵:۰۴
منصور

منصور

با سلام
چرا در بخش آزاد شرایط سنی وجود داره
آیا با سن بالاتر هم میتونیم شرکت کنیم
۸ آذر ۹۳، ۱۳:۱۳
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی