فراخوان نمایشگاه هنرهای تجسمی در یزد :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان نمایشگاه هنرهای تجسمی در یزد

در چهارشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۳، ۰۶:۰۶ ب.ظ

فراخوان نمایشگاه هنرهای تجسمی در یزد

منبع : www.festivalnews.ir

حوزه هنری یزد در فراخوانی از هنرمندان هنرهای تجسمی دعوت کرد آثار عاشورایی خود را جهت برپایی نمایشگاه به این مرکز ارسال کنند.
مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری یزد گفت: با اعلام این فراخوان سعی داریم علاوه بر برگزاری نمایشگاه آثار منتخب عاشورایی هنرمندان یزدی وسایر مناطق کشور ، استعدادها و ظرفیت های تجسمی را در زمینه فرهنگ عاشورا شناسایی و معرفی کنیم.
حسین دشتی رشته های نقاشی، عکاسی، خوشنویسی، نقاشیخط، گرافیک، تذهیب و نگارگری، حجم و هنرهای نوین از موضوعات این نمایشگاه اعلام کرد
وی گفت: هنرمندان می توانند در هر کدام از این رشته ها با یک یا چند اثر شرکت کنند.
دشتی اشاره کرد : پس از بررسی و ارزیابی آثار توسط هیأت انتخاب، متشکل از اساتید و کارشناسان مطرح استانی و کشوری، آثار برگزیده در مناطق مختلف استان و کشور به نمایش در خواهد آمد.
مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری یزد: هنرمندان هنرهای تجسمی می توانند تا پایان مهرتصویر آثار هنری خود را به همراه مشخصات، به پست الکترونیک info@artyazd.ir یا به صورت لوح فشرده به حوزه هنری یزد واقع در ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی، کوچه آزادی ارسال کنند.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی