جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران


جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران
منبع : www.festivalnews.ir

خبرگزاری آریا-دبیر جشنواره «شعر کوتاه هزاره» اولین جشنواره خصوصی شعر کوتاه در ایران با اعلام خبر مشخص شدن اسامی شاعران راه یافته به مرحله نهایی جشنواره شعر کوتاه گفت: تعداد 16 شعر در قالب‌های رباعی، دوبیتی، کوتاه، سپید و طرح به مرحله نهایی داوری آثار راه یافته‌اند.
به گزارش خبرگزاری آریا، عبدالرحیم سعیدی راد دبیر جشنواره «شعر کوتاه هزاره» تعداد شرکت کنندگان در جشنواره را 513 نفر اعلام کرد و گفت: بیشترین قالب آثار ارسالی را رباعی با 886 شعر و کمترین آثار را هایکو با 23 شعر به خود اختصاص داده بودند.
دبیر جشنواره« شعر کوتاه هزاره»، با اعلام دریافت  3هزار و 393 اثر به دبیرخانه در طی مدت کوتاه فراخوان جشنواره افزود: در مرحله اول داوری؛ از میان آثار دریافتی تعداد 1069 شعر به مرحله اول داوری رسیدند. در مرحله دوم نیز 328 شعر توسط هیات داوران انتخاب شد.سرانجام داوری نهایی اشعار انجام و تعداد 16 اثر به مرحله نهایی رسیدند که نفرات برتر در دو بخش اصلی جشنواره از میان همین آثار معرفی خواهند شد.
وی در پایان اسامی آثار راه یافته به مرحله نهایی را به شرح زیر اعلام کرد و افزود در صورت عدم حمایت سازمان مشارکت کننده در جشنواره جوایز نقدی و لوح سپاس نفرات برتر به آدرس آنها ارسال خواهد شد.
این گزارش می‌افزاید: اسامی افراد راه یافته به مرحله نهایی این جشنواره به شرح زیر است:
میثم داودی، محمدتقی عزیزیان، کوکب توفیق‌خواه، الهه ملک محمدی، فرشاد قربانی، خانم زری قهارترس، علی سلیمانی، ارمغان بهداروند، فاطمه جمعه شاد، انسیه موسویان، نعمت الله (حامد) رمضانی، جمشید عباسی، حمیدرضا اقبالدوست،  سیدحبیب حبیب پور، محمد عالی زاده و مهرداد احمدی

نظرات (۵)

۰۷ آبان ۹۳ ، ۰۷:۳۲ علی مردانی
فک کنم شعر ما خیلی ضعیف تر بوده...
در فراخوان قید شده بود که این جشنواره جهت استعدادیابی جوانان است ، آیا به عنوان مثال جناب آقای جمشیدعباسی هم با این همه سابقه ادبی جز استعدادهای شعرجوان به حساب می آیند؟
پاسخ:
با سلام به شاعر عزیز

سوالات تخصصی شما مربوط به دبیرخانه جشنواره مذکور می باشد

موفق باشید .
شما هم که اصولأ هیچ نظر انتقادی را تأیید نمی کنید
سرتان سلامت
پاسخ:
با سلام به شاعر عزیز


اکثر نظرات که با قوانین سایت مغایرت نداشته باشند منتشر می شوند

موفق باشید .


مدیریت :.
انگار رسم شده بزرگان خودشون مقام اول جشنواره ها رو بدست بیارند.دیروز در جشنواره پوستر دیدم کارای داوران هم روی دیوار نمایشگاه بود!!!!!فکر کن.....داور خودش شرکت کرده واول شده
واقعا انتقاد بعضی بزرگان مبنی بر افزایش بی رویه جشنواره های ریز و درشت بدون شرایط و امکانات مناسب و بدون نگاه تخصصی درست است . در همین متن بالا آمده است : .... وی در پایان اسامی آثار راه یافته به مرحله نهایی را به شرح زیر اعلام کرد و افزود در صورت عدم حمایت سازمان مشارکت کننده در جشنواره جوایز نقدی و لوح سپاس نفرات برتر به آدرس آنها ارسال خواهد شد. !!!!!!!!! یعنی چی واقعا ؟ یعنی امکان برگزاری جشنواره وجود نداره . خب بزنید جشنواره اینترنتی خیال خودتونو راحت کنید .

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.


جشنواره خبر | wwww.jashnvarekhabar.ir