مسابقه بزرگ غدیر :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


مسابقه بزرگ غدیر

در يكشنبه, ۱۳ مهر ۱۳۹۳، ۰۶:۰۹ ب.ظ

مسابقه بزرگ غدیر
 بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته این مسابقه دارای چهار بخش می باشد و به برندگان هر بخش جوایزی از قبیل 110 کمک هزینه سفر عمره ، عتبات عالیات و  مشهد مقدس اهدا می گردد .

بخش اول مسابقه ، مسابقه آشنایی با مفهوم غدیر است. برای برگزاری این بخش تعدادی گرافیک اطلاع رسان از زندگی پرخیر و برکت حضرت امیرالمومنین ، شرح واقعه غدیر ، فضایل امام علی علیه السلام  در قرآن و کلام نبی مکرم اسلام و سنتهای حسنه عید غدیر تهیه شده است که هر کدام توسط یک فایل پشتیبان با اطلاعات تکمیلی در سایت قرار خواهد گرفت. شرکت کنندگان در این بخش از مسابقه با مطالعه  گرافیک های اطلاع رسان فوق به 20 سووال که به صورت تصادفی از بانک سووالات سایت برایشان از مطالب فوق انتخاب می گردد در زمان محدودی پاسخ می دهند. هر شرکت کننده قادر خواهد بود سه بار درخواست سووال نماید و بالاترین امتیاز برای او ثبت می گردد. از میان بالاترین امتیاز های کسب شده به قید قرعه جوایز در نظر گرفته شده اهدا می گردد.
 مسابقه بزرگ غدیر
بخش دوم مسابقه بخش تولیدات مردمی غدیر است. در این بخش شرکت کنندگان مجازند در محورهای تدارک دیده شده آثار تولیدی خود را در قالب فیلم ، صوت ، عکس و متن کوتاه در سایت مسابقه  بار گذاری کنند.

محور های این بخش از مسابقه عبارتند از:

نکات قرآنی ، خاطره نویسی ، خطبه خوانی ، زیارت امین الله ، عقد اخوت ، داستان گویی  ، مولودی خوانی ، دید و بازدید ، توصیف غدیر ، آذین بندی، اطعام  ، بازیگری کودکان، سرود، تواشیح ، کتاب صوتی ، خطاطی  و نقاشی


پس از داوری آثار به نفرات برتر در هر محور جایزه  تعلق می گیرد .

بخش سوم مسابقه  بخش داوری تولیدات مردمی  در بخش دوم می باشد . هر شرکت کننده می تواند نظر خود را در خصوص  تولیدات بارگذاری شده در قالب ارائه امتیاز و اعلام نکته منتج به امتیاز اعلام کند. 30 درصد از امتیاز کل داوری در هر اثر بر اساس داوری صورت گرفته در این بخش توسط شرکت کنندگان اعمال می گردد. به فعال ترین داوران شرکت کننده در این بخش نیز جوایزی تعلق می گیرد.

بخش چهارم  مسابقات به صورت پیام کوتاه از عید قربان تا مباهله  و به صورت روزانه برگزار می گردد  در این بخش هر روز از یکی از گرافیک های اطلاع رسان چهار سووال تستی طرح و در سایت مسابقه درج می گردد و شرکت کنندگان می توانند گزینه صحیح را به سامانه پیام کوتاه مسابقه ارسال کنند.  قرعه کشی این مسابقه به صورت روزانه انجام می گردد.

ثبت نام شرکت کنندگان و اعلام وضعیت درمسابقات فوق توسط سامانه پیام کوتاه سایت پشتیبانی می گردد .

سایت مسابقه علاوه بر در اختیار گذاشتن محتوی مسابقه و جمع آوری پاسخ ها وظیفه راهنمایی شرکت کنندگان را بر عهده دارد .

منبع : www.festivalnews.ir

بر اساس تصمیم دبیرخانه مسابقه بزرگ غدیر با توکل به ذات لایزال احدیت بر اساس زمانبندی زیر انجام خواهد شد:

زمان بندی اجرای طرح :

1-   افتتاح سایت و آغاز تبلیغات                                                  4 مهر ماه مقارن با ازدواج حضرت زهرا و امیر المومنین

2-  اعلام رسمی  آغاز مسابقه                                                   13  مهر ماه مصادف با عید قربان

3-  اتمام زمان  ارسال تولیدات و مسابقه مفهومی                           27 مهر ماه  مصادف با روز مباهله

4- انتهای زمان داوری مردمی تولیدات مردمی                                 4 آبان ماه

            5-  برگزاری جشن پایانی  و اهدا جوایز                                        درفاصله زمانی  11 تا 19 دی ماه (آغاز امامت حضرت مهدی تا ولادت پیامبر اکرم)                         


سابت جشنواره

:
:
(۱)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
دکتر

دکتر

سلام
خوبه یه کارفرهنگی بزرگی داره اجرا میشه ولی یه شماره تلفنی یه امیلی از جشنواره برروری سایت درج نشده
۱۳ مهر ۹۳، ۱۸:۲۶
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی