فراخوان جشنواره های هنری و ادبی برای هنرمندان شاهد و ایثارگر :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان جشنواره های هنری و ادبی برای هنرمندان شاهد و ایثارگر

در چهارشنبه, ۲ مهر ۱۳۹۳، ۱۲:۰۵ ب.ظ

فراخوان جشنواره های هنری و ادبی برای هنرمندان شاهد و ایثارگر
منبع : www.festivalnews.ir

مدیرکل فرهنگی و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: اداره هنری و ادبی بنیاد شهید و امور ایثارگران طی فراخوانی از هنرمندان شاهد و ایثارگر برای شرکت در جشنواره های ادبی و هنری سال 93 دعوت به عمل آورده است.
به گزارش خبرگزاری موج، حسینعلی بیات، مدیرکل فرهنگی و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: اداره هنری و ادبی بنیاد شهید و امور ایثارگران طی فراخوانی از تمام هنرمندان شاهد و ایثارگر برای شرکت در جشنواره های ادبی و هنری سال 93 دعوت به عمل آورده است.
مدیرکل فرهنگی و هنری بنیاد افزود: این جشنواره ها در راستای ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان هنرمندان شاهد و ایثارگر و به منظور شناسایی استعدادها و سطح بندی مخاطبان و شناسایی چهره های برتر برگزار خواهند شد.
بیات ادامه داد: مسابقات هنری و ادبی در رشته های ادبی (شعر و داستان)، تئاتر (کارگردانی، بازیگری، نمایشنامه نویسی و طراحی صحنه)، هنرهای تجسمی (خوشنویسی، نقاشی، نگارگری، کاریکاتور، عکاسی و گرافیک)، سرود (تک خوانی، آهنگ سازی، مربی گری و گروه برتر) در سه مرحله شهرستانی در مهر، مرحله استانی در آبان ماه و کشوری در آذر سال جاری برگزار خواهد شد.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی