جشنواره "تجارب برتر تربیتی" :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


جشنواره "تجارب برتر تربیتی"

در شنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۱۶ ب.ظ

جشنواره "تجارب برتر تربیتی"
منبع : www.festivalnews.ir

 معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به منظور دستیابی به اندوخته‌های تجربی مستند معاونین و مربیان پرورشی و فرهنگی، کارکنان آموزش و پرورش، جشنواره «تجارب برتر تربیتی» برگزار می‌کند.

به گزارش سرویس «آموزش و پرورش» ایسنا، این جشنواره به منظور دستیابی به اندوخته‌های تجربی مستند معاونین و مربیان پرورشی و فرهنگی، مشاوران و معلمان با هدف ترغیب و تشویق آنان برای حضور در عرصه‌های پژوهشی تربیتی جهت ارتقای کیفیت خدمات تربیتی برگزار می‌شود.
فراخوان جشنواره
براین اساس؛ تجارب برتر تربیتی، تدابیر، روشها و تعاملاتی است که از سوی معاونین و مربیان پرورشی و فرهنگی، مشاوران و معلمان جهت ایجاد و یا تغییر و اصلاح، ضمن فرآیند یاددهی یادگیری در متربیان به کارگرفته شده است.

برگزاری این جشنواره؛ در اجرای 1-23 سند تحول بنیادین، مبنی بر استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود برای فرهنگ تفکر و پژوهش در بین مدیران، مربیان وتامین پژوهشگر مورد نیاز نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی و حمایت از پژوهشگران فعال و مجرب، رهنمودهای اجرایی «جشنواره تجارب برتر تربیتی» جهت اجرا ابلاغ می‌شود.

مستند سازی و دستیابی به اندوخته‌های تجربی معاونین و مربیان پرورشی و فرهنگی، مشاوران و معلمان، شناسایی ومعرفی استعدادها و منابع انسانی حوزه پرورشی و فرهنگی، توسعه فضای رقابتی سازنده و ارتقای کیفیت خدمات تربیتی براساس نظام معیار، تولید آثار تربیتی، پرورشی و فرهنگی و انتشار یافته‌های پژوهشی، کاربست یافته‌ها و تجارب برتر در مدارس و نظام تعلیم و تربیت، از اهداف این جشنواره تصریح شده است.

براین اساس از کلیه معاونین پرورشی و فرهنگی، مربیان تربیتی، مشاوران و معلمان مدارس داخل و مدارس ایرانی خارج از کشور دعوت شده است. تجارب خود را در حداقل در سه و حداکثر پنج صفحه A4 در قالب فایل Word، فونت 14 قلم B nazanin یا B lotus و با ذکر مشخصات در جلد (شامل: نام، نام خانوادگی، شماره پرسنلی، مدرک و رشته تحصیلی، دوره تحصیلی، سابقه خدمت، سمت، استان، شهرستان، منطقه، ناحیه، محل خدمت / کشور محل ماموریت، نشانی پستی، شماره تلفن تماس ثابت / همراه) با عناوین؛ عنوان تجربه، مقدمه، متن اصلی (طرح مسئله، روش کار، گزارش تجربه) ، نتیجه گیری و پیشنهادها و در قالب لوح فشرده و فایل و طبق جدول زمان بندی شده تا پایان دی ماه به مناطق آموزش وپرورش تحویل دهند.

انتهای پیام

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی