جشنواره «چشمان آسمانی انقلاب اسلامی» شهدای اطلاعات و امنیت :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


جشنواره «چشمان آسمانی انقلاب اسلامی» شهدای اطلاعات و امنیت

در چهارشنبه, ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۸:۰۴ ق.ظ

جشنواره «چشمان آسمانی انقلاب اسلامی» شهدای اطلاعات و امنیت


منبع : www.festivalnews.ir

حسن شیرازی‌زاده دبیر جشنواره فرهنگی هنری چشمان آسمانی انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم از برگزاری جشنوراه چشمان آسمانی انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: انجمن پیشکسوتان سپاس در راستای پاسداشت و بزرگداشت خاطره شهدای اطلاعات و امنیت کشور در پی برگزاری این جشنواره سراسری فرهنگی و هنری است، تا بتوان ذره‌ای هرچقدر هم اندک از ایثار و فداکاری این افراد مورد تکریم قرار گیرد.

وی ادامه داد: این جشنواره در دو بخش فرهنگی شامل داستان کوتاه، دل نوشته، شعر و هنری شامل فیلم( مستند، کوتاه، داستانی)، فیلم نامه، کلیپ صوتی و تصویری ، عکس، ارتباط تصویری (پوستر، تصویر سازی، آثار گرافیکی و ...) برگزار می‌شود.

شیرازی‌زاده بخشی از اهداف این جشنواره را برشمرد و افزود: تجلیل از پاسداران گمنام امام زمان(عج)، نشان دادن تلاش های پنهان پاسداران گمنام امام زمان(عج) در جهت ایجاد امنیت در داخل و خارج کشور، تکریم از شهدای جامعه اطلاعاتی، شناسائی و کشف استعدادهای فرهنگی هنری برای انجمن پیشکسوتان سپاس و... از جمله اهداف جشنواره فرهنگی هنری چشمان آسمانی انقلاب اسلامی است.

وی از برخی محورهای موضوعی جشنواره نام برد و گفت: پاسداران اطلاعات و امنیت در دیدگاه حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری، شهدای پاسدار اطلاعات و امنیت، اطلاعات در هشت سال دفاع مقدس، اطلاعات و بقاء و توسعه امنیت ملی کشور، اطلاعات و جبهه دفاع امنیتی(حوزه داخلی) کشور، اطلاعات و امنیت و خانواده، اطلاعات و امنیت و اخلاق دینی، فرهنگ اطلاعات و امنیت در کشور، پاسدار گمنام امام زمان(عج) در فرهنگ شیعی، اطلاعات و امنیت و جنگ نرم، اطلاعات و امنیت و شهادت، اطلاعات و امنیت و جامعه، اطلاعات و امنیت و رسانه، امنیت اجتماعی و اطلاعات، نگهبانی (باعنایت به اصل 150 قانون اساسی) و اطلاعات سپاه و اطلاعات و بسیج اطلاعات مردمی در دفاع امنیتی از محورهای موضوعی این جشنواره است.

دبیر جشنواره فرهنگی هنری چشمان آسمانی انقلاب اسلامی راه ارتباط با دبیرخانه جشنواره را سایت www.sepasngo.ir اعلام کرد و گفت: به اثرات برگزیده لوح تقدیر و جوائز نفیس اهداء می‌شود. سکه بهار آزادی، کمک هزینه عتبات عالیات، سفر به مشهد مقدس از جمله جوایز برتر این جشنواره است.


 آخرین مهلت برای ارسال آثار حداکثر 30 آبان ماه است.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی