منتخبین سومین دوره مسابقه عکاسی سوگواره عشق حسینی معرفی شدند :: جشنواره
×

جشنواره

اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


منتخبین سومین دوره مسابقه عکاسی سوگواره عشق حسینی معرفی شدند

در سه شنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۴، ۱۰:۴۴ ق.ظ

منتخبین سومین دوره مسابقه عکاسی سوگواره عشق حسینی معرفی شدند

منبع : www.festivalnews.ir

به گزارش خبرگزاری شبستان از اهواز و به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان، یوسف حاجوی مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان، دستاورد سومین سوگواره سراسری عکس عشق حسینی را حضور 153 نفر عکاس با مشتمل بر 450 قطعه عکس عنوان کرد و گفت: کمیته انتخاب 430 قطعه عکس را قابل رقابت در مسابقه ارزیابی کرد که دارای شاخص های انتخاب شرایط مندرج در متن فراخوان بود.

 

وی تصریح کرد: داوران این دوره از سوگواره، آقایان یداله صائمی، حشمت اله دینی و سید احسان مرتضوی بودند که در مرحله اولیه ارزیابی هر داور تعداد 72 قطعه عکس را انتخاب و در مرحله دوم از بین 110 قطعه عکس مشترک انتخاب شده داوران 40 قطعه عکس جهت نمایشگاه انتخاب شد.

 

حاجوی، اضافه کرد: دبیرخانه سومین دوره سوگواره عکس عشق حسینی طی بیانیه ای ضمن قدردانی از مشارکت عکاسان شرکت کننده و مخاطبان متعهد و هنردوست اسامی عکس های امیر عنایتی از خراسان رضوی، سید محسن مهری از سبزوار و احمد رضا کریمی از تهران را به عنوان منتخبین این دوره معرفی کرد.

 

وی ادامه داد: با توجه به کیفیت بالای آثار دریافتی در این دوره سوگواره جدا از رتبه های اول تا سوم، حسین نظری از زنجان، رضا پردل از رشت، امیر مرتضوی از یزد، رسول مختاری از خمینی شهر، مهدی وقاری شورچه از مشهد و نیلوفر محمودیان از زنجان(با دو قطعه عکس) نیز عناوین شایسته تقدیر این دوره را به دست آوردند.

 

شایان ذکر است، فراخوان سومین دوره مسابقه عکاسی عشق حسینی به همت بسیج کارکنان و اساتید، مدیریت فرهنگی و روابط عمومی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان در اولین روز از ماه محرم در سطح ملی اعلام و پس از چهل روز از اعلام فراخوان 40 اثر برتر این دوره انتخاب و به نمایش گذاشته شد.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی