پنجمین جشنواره ملی وبلاگ نویسی مفاخر ، مشاهیر و زیست و طبیعت :: جشنواره خبر
×

جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری و اطلاع رسانی جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها،همایش ها،نگارخانه ها،فرهنگسراها- مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

آگهی

پنجمین جشنواره ملی وبلاگ نویسی مفاخر ، مشاهیر و زیست و طبیعت

در جمعه, ۱۵ شهریور ۱۳۹۲، ۰۲:۵۳ ب.ظ

 پنجمین فراخوان جشنواره ملی وبلاگ نویسی مفاخر ، مشاهیر و زیست و طبیعت آغاز شد.

معاون گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: علاقه مندان تا پایان مهـر برای ایجاد وبلاگ های موضوعی و تخصصی خود در زمینه های مفاخر ، مشاهیر و محیط زیست ، گردشگری و طبیعت چهارمحال و بختیاری مهلت دارند.

آقای صادقی افزود: شرکت کنندگان تا پایان وقت اداری سی ام مهـر فرصت دارند نشانی اینترنتی وبلاگ خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی شهرکرد ، انتهای فارابی شمالی ، اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ارسال کنند.

وی گفت: طراحان ، وبلاگ نویسان اعم از متخصصان و محققان ، استادان دانشگاه‌ها ، هنرمندان و عکاسان و علاقه مندان در سراسر کشور می توانند وبلاگ های ابتکاری خود را در سایت میراث فرهنگی چهارمحال و بختیاری ثبت کنند تا در ارزیابی ها بررسی شود.

آقای صادقی افزود: این وبلاگ ها در سه بخش بهترین محتوای معرفی استان ، بیشترین بازدیدکننده و طراحی های نوین وبلاگ ارزیابی می شوند و به برگزیدگان هدایایی نفیس اهدا می شود.وی گفت: وبلاگ نویسان در صورت تمایل می توانند اطلاعات اولیه شامل مطالبی درباره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان را از طریق وب سایت این اداره کل www.miraschb.ir دریافت و یا به محل مراجعه کنند.

نتایج جشنواره ملی وبلاگ نویسی مفاخر ، مشاهیر و زیست و طبیعت آبان امسال اعلام می شود. در دو سال اخیر تاکنون چهار مرحله این مسابقه ملی برگزار شد.


سایت جشنواره
www.miraschb.ir

:۱۵۱۳
:۱۳۶۶
(۰)
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی