نتایج جشنواره ملی ـ رضوی در رشته مداحی :: جشنواره
×

جشنواره

اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


نتایج جشنواره ملی ـ رضوی در رشته مداحی

در دوشنبه, ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۱۶ ب.ظ

نتایج جشنواره ملی ـ رضوی در رشته مداحی

منبع : www.festivalnews.irبه گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اردبیل، کمیته انتخاب و گزینش آثار نهمین جشنواره مدیحه‌سرایی، چاوشی‌خوانی، ابتهال و تواشیح رضوی ازبین 75 اثر ارسالی از استان‌های مختلف کشور در رشته مداحی ، 6 مداح را برای حضور در مراسم اختتامیه انتخاب کرد.

محمد‌حسین چاوشی‌زاده(از قم)، علی داداش‌زاده، مهران نوروزی و محمد‌صادق درآبادی(از اردبیل)، مصطفی راغب(‌از یزد) و یاسر اسماعیلی(از استان مرکزی) اسامی برگزیدگان نهایی این دوره از جشنواره رضوی در استان اردبیل هستند.

نهمین دوره نهمین جشنواره  ملی مدیحه‌سرایی‌، چاوشی‌خوانی، ابتهال و تواشیح رضوی به‌صورت غیر‌حضوری برگزار شده است و هیئت داوران جشنواره از روی آثار ارسالی‌(صوتی و تصویری‌) منتخبان جشنواره را معرفی کرده‌اند.


مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان جشنواره  روز دهم شهریور‌ ‌و از ساعت 18 در تالار شمس عطار اردبیلی مجتمع فرهنگی ـ هنری فدک اردبیل برگزار می‌شود.

با انتخاب کمیته انتخاب و هیئت داوران جشنواره ، از بین 40 اثر ارسال شده به دبیر‌خانه‌جشنواره‌، ‌گروه سادات بنی‌فاطمه از استان مرکزی‌، محمد‌خسرو پرویزی از گیلان‌، محمد‌حسن باغبانی از مازندران‌، علی محرابیان از اردبیل‌، احمد راهی‌مالکی از هرمزگان و همت قاسمی از مازندران به‌عنوان برگزیدگان بخش چاوشی‌خوانی انتخاب و معرفی شدند.

نهمین دوره نهمین جشنواره  ملی مدیحه‌سرایی، چاوشی‌خوانی‌، ابتهال و تواشیح رضوی به‌صورت غیرحضوری برگزار شده است و هیئت داوران جشنواره از روی آثار ارسالی(صوتی و تصویری) منتخبان جشنواره را معرفی کرده‌اند.


گفتنی است؛ مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان جشنواره روز دهم شهریور‌ و از ساعت 18 در تالار شمس عطار اردبیلی مجتمع فرهنگی ـ هنری فدک اردبیل برگزار می‌شود.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی