جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران


جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران

منبع : www.festivalnews.ir

سیما رجبی روز شنبه گفت: تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره، با توجه به استقبال و درخواست علاقه مندان به شرکت در یازدهمین جشنواره ملی داستان رضوی کبوتر حرم صورت گرفته است.
وی گفت: یازدهمین جشنواره ملی داستان رضوی کبوتر حرم از سری برنامه های سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) به مناسبت میلاد با سعادت هشتمین اختر آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) و همزمان با دهه کرامت، با رویکردی جدید، بیست و نهم مرداد به میزبانی سمنان برگزار می شود.
وی افزود: موضوعات و خلق داستان با محورهای علمی و سیره عملی امام رضا(ع)، روایت های تاریخی مرتبط با ایشان، مناظرات حضرت، روایات و احادیث مرتبط با آن حضرت، تاثیر فرهنگ رضوی در زندگی مردم، ارتباط معنوی با امام رضا(ع)، سبک زندگی امام رضا(ع)، اقتصاد و معیشت از دیدگاه امام رضا(ع)، خاندان امام رضا(ع) و اصحاب و یاران ایشان و ... است.
رجبی با اشاره به اینکه جشنواره ملی داستان رضوی کبوتر حرم در سه بخش داستان بلند، داستان کوتاه، داستان کوتاه کوتاه برگزار می شود، اظهار کرد: این جشنواره در سه گروه سنی نوجوان 12 تا 18 ساله، جوانان 18 تا 30 ساله و بزرگسالان 30 سال به بالا برگزار می شود.
وی ادامه داد: علاقه مندان به شرکت در جشنواره ملی داستان رضوی می توانند برای اطلاع از فراخوان به پایگاه اینترنتی این جشنواره به نشانی semnan.shamstoos.ir مراجعه کنند یا با شماره 33340851- 023 تماس بگیرند.
سرپرست معاونت امور فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فعالیتهای فرهنگی هنری و مذهبی مرتبط با سیره ائمه معصوم به ویژه امام رضا(ع)، شناسایی، معرفی و گرامیداشت تولید کنندگان و پدید آورندگان آثار برتر فرهنگی مرتبط با فرهنگ رضوی و کمک به تولید و انتشار گسترده این آثار را از مهمترین اهداف این جشنواره ذکر کرد.
وی گفت: کلیه حقوق معنوی آثار در اختیار دبیرخانه جشنواره بوده و آثار برگزیده در سایر جشنواره ها و دوره های قبلی این جشنواره داوری نخواهد شد.
سرپرست معاونت فرهنگ و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با بیان اینکه مالکیت اثر باید متعلق به شرکت کننده باشد، اضافه کرد: هر شرکت کننده در هر بخش می تواند حداکثر پنج اثر ارسال کند.

نظرات (۲)

با تشکر از مطالب بروز و مفیدتان .
با سلام ممنون به خاطر سایت خوبتون.من دنبال همچین سایتی میگشتم.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.


جشنواره خبر | wwww.jashnvarekhabar.ir