جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران


جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران
جشنواره عکاسی
منبع : www.festivalnews.ir

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل ازستاد خبری نخستین دوره جشنواره عکاسی تخصصی و مردمی چادرهای آسمانی، جلال عطارزاده با بیان اینکه اعضای هیات داوران جشنواره در شورای سیاست گذاری انتخاب شده است، افزود: افشین شاهرودی، مجتبی آقایی و بابک فروتنی داوری نخستین این دوره این جشنواره را به عهده دارند.

وی یادآور شد: شرکت در این جشنواره برای هنرمندان عکاس در بخش حرفه ای و تخصصی و برای همه علاقمندان در بخش مردمی مسابقه آزاد است و علاقه مندان می توانند در بخش مردمی با دوربین های خانگی و گوشی های موبایل عکاسی و سه اثر را با موضوع عکاسی با چادر از دختران کمتراز 9 سال، تا 22 مرداد ماه سال جاری از طریق صفحه اختصاصی فراخوان چادر های آسمانی در سایت عزیزستانwww.azizestan.com ارسال کنند.

به گفته عطارزاده، نخستین دوره این جشنواره با حمایت معاونت اجتماعی ناجا و به همت موسسه عزیزستان در دوبخش مردمی و تخصصی با محوریت عکاسی از دختران زیر 9 سال با پوشش چادر برگزار می شود.

عطارزاده با بیان اینکه در این جشنواره به نفرات اول تا سوم در بخش تخصصی و به پنج نفر در بخش مردمی هدایای نقدی تعلق خواهد گرفت، یادآور شد: حضور دختران زیر 9 سال با پوشش چادر در بازی، ورزش، جشن ها و آیین های شادی، اماکن تفریحی، اماکن مذهبی، اماکن فرهنگی، مهمانی های خانوادگی، در حال نماز، ارتباط با والدین و دیگر اعضای خانواده، ارتباط با دختران هم سال و ارتباط با پسران هم سال از جمله موضوعات و مضامین آثار ارسالی جشنواره است.

این مدرس رشته گرافیک دانشگاه با تقدیر از معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران به خاطر طراحی، چاپ و نصب پوستر جشنواره در ایستگاه های متروی تهران از سایر سازمان ها و ارگان های دولتی و غیردولتی همچون صدا وسیما، سازمان تبلیغات اسلامی، ستاد احیاء امر به معروف، شهرداری تهران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دعوت کرد تا از این حرکت فرهنگی و هنری در راستای گسترش فرهنگ عفاف و حجاب حمایت و پشتیانی کنند.

گفتنی است علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این فراخوان می توانند به پایگاه اینترنتی عزیزستان به نشانی www.azizestan.com مراجعه و یا با شماره های 88104883- 09354082189تماس بگیرند.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.


جشنواره خبر | wwww.jashnvarekhabar.ir