مسابقه داستان کوتاه با موضوع انقلاب اسلامی :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


مسابقه داستان کوتاه با موضوع انقلاب اسلامی

در جمعه, ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۹، ۰۷:۳۷ ق.ظ

مسابقه داستان کوتاه با موضوع انقلاب اسلامی


به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از روابط عمومی موزه انقلاب اسلامی و دفاع‌مقدس، این مسابقات در دو بخش داستان کوتاه و داستان کوتاه کوتاه برگزار می شود و مهلت ارسال آثار ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ اعلام شده است.

بر اساس این گزارش شرایط آثار در بخش داستان کوتاه به این صورت است که هر داستان باید حداقل ۱۵۰۰ و حداکثر ۵۰۰۰ کلمه باشد، آثار ارسالی نباید در هیچ جشنواره‌ و مسابقه‌ای  حائز رتبه یا برگزیده شده باشند و آثار ارسالی قبلاً در مجموعه داستان‌های فردی یا جمعی به‌صورت کتاب منتشر نشده باشندکه انتشار اثر در نشریات محلی شامل این محدودیت نمی‌شود.

همچنین شرایط آثار ارسالی در بخش داستان کوتاه کوتاه شامل این موارد است که هر داستان باید حداکثر ۲۵۰ کلمه باشد، - آثار ارسالی نباید در هیچ جشنواره‌ و مسابقه‌ای  حائز رتبه یا برگزیده شده باشند و - آثار ارسالی قبلاً در مجموعه داستان‌های فردی یا جمعی به‌ صورت کتاب منتشر نشده باشند که انتشار اثر در نشریات محلی شامل این محدودیت نمی‌شود.

بر اساس این گزارش شرکت در مسابقه، محدودیت سنّی ندارد و هر شرکت‌کننده می‌تواند برای هر بخش تنها یک داستان کوتاه ارسال کند که مجموعاً دو اثر می باشد.

شیوه‌ی ارسال آثار نیز بدین صورت است که هر اثر باید در فایلی جداگانه و در قالب word، با «فونت B Nazanin » با اندازه‌ی قلم ۱۴ در «صفحه A۴ » به پست الکترونیکی: mozenashr۸@gmail.com  ارسال شود و آثار منتخب در هر بخش توسط انتشارات موزه انقلاب اسلامی و دفاع‌مقدس در قالب کتاب های جداگانه  منتشر می‌شود.

مشخصات صاحب اثر نیز باید در صفحه‌ای جداگانه به طور کامل شامل نام اثر، نام و نام‌خانوادگی،کد ملی، شماره تماس، آدرس استان، شهر و محل سکونت و پست الکترونیک نوشته شود و در صورتی‌که هر کدام از شرایط الزامی ارسال اثر و مشخصات رعایت نشده باشد، شرکت‌کننده از دور مسابقه حذف می‌شود.
پایان/

کد خبر :

ج خ 983001

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی