فراخوان نمایش‌ های کوتاه عروسکی “پرده شیشه ای” :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


فراخوان نمایش‌ های کوتاه عروسکی “پرده شیشه ای”

در پنجشنبه, ۸ خرداد ۱۳۹۹، ۱۰:۴۵ ق.ظ

فراخوان نمایش‌ های کوتاه عروسکی “پرده شیشه ای”

به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از  باشگاه خبرنگاران جواناز اصفهان مهدی شفیعی مدیر دفتر تخصصی تئاتر گفت: فراخوان تولید نمایش‌های کوتاه عروسکی با توجه به شیوع ویروس کرونا به صورت غیر حضوری با عنوان”پرده شیشه ای” توسط دفتر تخصصی تئاتر وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با همکاری اتحادیه بین المللی نمایشگران عروسکی یونیمای اصفهان اعلام شد.
او  اظهار کرد: این فراخوان در موضوعات حس تعلق به شهر، مشارکت شهروندان در اداره شهر، حفظ و نگهداری از کالبد شهر (پارک ها، فضای سبز، ابنیه تاریخی و …)، روابط اجتماعی (بهبود روابط بین فردی، کنترل خشم و …) اعلام شده است.
مهدی شفیعی با بیان اینکه این فراخوان، ملی است، ابراز کرد: فراخوان “پرده شیشه ای” از اواسط اردیبهشت ماه اعلام شده و علاقه‌مندان تا ۱۰ خرداد ماه فرصت دارند آثار خود را با تکنیک آزاد و کیفیت تصویری و صوتی عالی تا حداکثر مدت زمان ۱۰ دقیقه به صورت افقی با رعایت ضوابط و شئونات لازم به شماره واتس آپ ۰۹۱۳۰۵۲۳۰۰۱ ارسال کنند.
مدیر دفتر تخصصی تئاتر افزود: از بین آثار ارسالی، ۳۰ نمایش عروسکی تولید شده که طبق ضوابط و شرایط فراخوان باشد از کارگردان طرح خریداری و از اواخر خرداد ماه در فضای مجازی منتشر می‌شود.
 علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۰۹۲۱۹۸۸۴۱۸۷ تماس حاصل کنند.پایان/

کد خبر :

ج خ 983031

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی