فراخوان نخستین جشنواره داستان کوتاه ناسنگ :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


فراخوان نخستین جشنواره داستان کوتاه ناسنگ

در چهارشنبه, ۷ خرداد ۱۳۹۹، ۰۹:۱۷ ق.ظ

فراخوان نخستین جشنواره داستان کوتاه ناسنگ
فراخوان نخستین جشنواره داستان کوتاه ناسنگ منتشر شد

به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از واژه روز، مدیر انتشارات ناسنگ در شهرستان نوشهر از انتشار فراخوان نخستین جشنواره سراسری داستان کوتاه توسط این انتشارات خبر داد و گفت: این جشنواره با هدف شناسایی استعدادها و ارزیابی توان ادبی کشور در حوزه ادبیات داستانی و همچنین نهادینه ساختن اهمیت فرهنگ‌های بومی با زبان داستان در دو بخش آزاد و بومی برگزار می‌شود.

«میترا متاجی» اظهار کرد: هر نویسنده می‌تواند حداکثر ۵ اثر به دبیرخانه جشنواره بفرستد و از هر نویسنده به شرط دارا بودن کیفیت مناسب داستان‌ها، حداکثر 2 اثر با نظر هیأت داوران انتخاب و چاپ خواهد شد.

وی با بیان این که همه نویسندگان سراسر کشور بدون محدودیت سنی می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند، افزود: آثار نباید پیش‌تر در کتب یا نشریات منتشر شده باشند. حداکثر حجم هر داستان هم 4 هزار کلمه باید باشد. داستان‌ها باید به صورت فایل word با فونت B Nazanin و اندازه قلم ۱۴به دبیرخانه فرستاده شوند. مشخصات کامل و خلاصه‌ای از بیوگرافی نویسنده نیز باید در فایلی جداگانه همراه با فایلword داستان به نشانی nashr.nasang@gmail.com ارسال شود. علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره در قسمت عنوان ایمیل عبارت «فراخوان داستان کوتاه» را بنویسند تا ایمیل قابل شناسایی باشد.

مدیر انتشارات ناسنگ نوشهر خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره تا 15 مرداد فرصت دارند که آثار خود را به دبیرخانه بفرستند و 5 شهریور نیز آثار برتر معرفی خواهد شد. داستان‌های کوتاه برتر توس نشر ناسنگ در قالب یک کتاب با نام نویسنده هر داستان در زیر داستان خودش، چاپ خواهند شد و به برگزیدگان جشنواره نیز اهدا می‌شود.

متاجی افزود: به دلیل اهمیت کیفی داستان‌ها و دارا بودن حداقل استانداردهای لازم برای یک داستان، اگر هیأت داوران هیچ یک از ۵ اثر ارسالی یک نویسنده را دارای مشخصات یک داستان کوتاه کامل تشخیص ندهد، حق دارند آن نویسنده را از لیست نویسندگان حذف کنند.

پایان/

کد خبر :

ج خ 983028


:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی