فراخوان شهری مشهد 99 :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


فراخوان شهری مشهد 99

در چهارشنبه, ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹، ۱۰:۵۴ ب.ظ

فراخوان شهری مشهد 99

به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از ایسنا ، شهر به عنوان بستر و محیط زندگی انسان، باید به نیازهای روانی شهروندان نیز باید پاسخ دهد، همچنین با توجه به آلودگی بصری و اغتشاش‌های موجود در جداره‌های شهری، به خصوص در تقاطع‌ها و جداره پل‌ها، اجرای آثار هنری مانند نقوش برجسته و دیوارنگاری ماندگار می‌تواند به عنوان عنصری وحدت‌بخش با قابلیت‌های متنوع، روشی مناسب برای رفع این اغتشاش‌ها به شمار آید.

سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد با توجه به ضرورت ارتقاء سیما و منظر شهری و همچنین استفاده  از آثار هنری برای افزایش روحیه نشاط و سرزندگی شهر، فراخوان «نقوش ماندگار شهری 99» برای جدارهای مختلف را برگزار می‌کند.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، از کلیه اساتید و هنرمندان هنرهای تجسمی (حجم، گرافیک، نقاشی) و سایر رشته‌های مرتبط دعوت به عمل می‌آید در فراخوان نقوش ماندگار شهری 1399 شرکت نمایند.

ثب‌نام اولیه و ارسال رزومه تا 22 خردادماه است و هنرمندان می‌توانند با مطالعه کامل متن فراخوان، نسبت به ثبت‌نام و شرکت در فراخوان اقدام نمایند.

در صورت نیاز به راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 38413900  تماس حاصل فرمایید.


پایان/

کد خبر :

ج خ 983009


:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی