فراخوان ششمین کنگره سراسری فرهنگی هنری خلیج فارس منتشر شد :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


فراخوان ششمین کنگره سراسری فرهنگی هنری خلیج فارس منتشر شد

در چهارشنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۸، ۰۷:۳۷ ب.ظ

فراخوان ششمین کنگره سراسری فرهنگی هنری خلیج فارس منتشر شد

به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از حوزه هنرهای تجسمی گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان از انتشار فراخوان ششمین کنگره سراسری فرهنگی هنری خلیج فارس خبر داد.

مسعود میرزاپور با اعلام این خبر گفت: ششمین کنگره سراسری فرهنگی هنری خلیج فارس هندیجان در قالب شعر ، داستان کوتاه، خوشنویسی و نقاشیخط آثار هنرمندان را دریافت خواهد کرد.

وی افزود: این کنگره قرار است همزمان با روز ملی خلیج‌فارس ، دهم اردیبهشت‌ماه ۹۹ در کنار ساحل نیلگون خلیج فارس در هندیجان برگزار و آیین اختتامیه نیز همان روز در سالن اجتماعات خلیج فارس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان برگزار شود.

میرزاپور هدف از برگزاری این رویداد فرهنگی و هنری را زمینه‌سازی مناسب برای خلق آثار بدیع و ماندگار در زمینه مسائل ملی، پاسداشت خون شهدای خلیج فارس و بزرگداشت روز ملی خلیج فارس عنوان کرد و گفت: این کنگره با محوریت و موضوع خلیج فارس در قالب شعر ، داستان کوتاه، خوشنویسی و نقاشیخط برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار ادبی (شعر و داستان)خود را در وُرد ۲۰۰۷ یا ۲۰۱۰  با فونت نازنین ۱۴ به نشانی ایمیل کنگره ارسال نمایند.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان ادامه داد: شاعران می‌توانند آثار شعر خود را در دو بخش کلاسیک و آزاد ارسال کنند. هر شاعر حداکثر ۳ اثر و نویسندگان نیز می توانند یک اثر در حداکثر یک صفحه A۴ به آدرس ایمیل کنگره ارسال کنند.

وی افزود: آثار ارسالی می بایست به همراه مشخصات فردی، نشانی کامل پستی و تلفن تماس به آدرس دبیرخانه یا ایمیل کنگره ارسال شده و آثار ارایه شده نبایست قبلا در همایش، کنگره و جشنواره‌های قبلی ارائه شده باشند.

مسعود میرزاپور تصریح کرد: هنرمندان تجسمی در بخش های خوشنویسی و نقاشیخط نیز هنرمندان می توانند آثار خود را در ابعاد حداکثر ۷۰×۵۰ بر اساس زمان بندی اعلام شده، به نشانی دبیرخانه ارسال نمایند.

وی ضمن اعلام اینکه آثار دریافتی عودت داده نخواهد شد گفت: شرکت کنندگان تا ۲۵ فروردین ماه ۹۹ فرصت دارند آثار خود را ارسال نمایند.

دبیر ششمین کنگره سراسری فرهنگی هنری خلیج فارس در هندیجان ادامه داد: در آیین اختتامیه از برگزیدگان با اعطای دیپلم افتخار ، تندیس و جوایز نقدی تجلیل خواهد شد.

گفتنی است آدرس دبیرخانه ششمین کنگره فرهنگی هنری خلیج فارس، خوزستان_ هندیجان_ مجتمع فرهنگی هنری خلیج فارس، آدرس ایمیل haf۰۰۴۹۳۰@gmail.com و شماره تلفن های ۰۶۱۵۲۵۷۰۵۱۶ و ۰۶۱۵۲۵۷۰۳۹۹ بوده ، همچنین کسب اطلاع بیشتر شماره همراه ۰۹۳۶۲۳۲۹۴۲۰ می باشد.
 

کد خبر :  ج خ 982976
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی