جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران


جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری جشنواره ها و رویدادهای ایران

منبع : www.festivalnews.ir

در فراخوان این جشنواره از علاقه‌مندان فارسی‌زبان سرتاسر دنیا دعوت شده تا 31 شهریورماه 1394، دو داستان کوتاه خود را، بدون محدودیت در موضوع، از طریق آدرس naranjnews@gmail.com و یا از قسمت ارسال اثر پایگاه فرهنگی نارنج به آدرس www.naranj.org ارسال کنند.

علاقه‌مندان جهت آگاهی و اطلاع از مقررات ارسال آثار خود، به پایگاه رسمی این دوسالانه به آدرس  www.naranj.org مراجعه کنند.

پنجمین دوسالانه داستان کوتاه نارنج با همکاری انجمن اهل قلم شهرستان جهرم و به همت؛ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و شهرداری جهرم با همراهی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه، شورای اسلامی شهر جهرم، نهاد کتابخانه‌های عمومی فارس و دوهفته‌نامه بعد پنجم طنز برگزار می‌شود.

 

 

نخستین دوره این دوسالانه در سال 1386، دومین دوره در سال 1389، سومین دوره در سال1390 و چهارمین دوره نیز در سال 1392 برگزار شده است.

این دوسالانه با استقبال بسیار خوب از سوی نویسندگان فارسی زبان رو به رو بوده است به طوریکه در چهارمین دوره این دوسالانه که اختتامیه آن در 25 مهرماه 1392 برگزار شد 1325 اثر از 761 نویسنده توسط دبیرخانه این جایزه ادبی دریافت شد.

لازم به ذکر است داوری چهار دوره گذشته این جایزه ادبی را چهره‌های شاخص ادبیات داستانی ایران نظیر؛ «ابوتراب خسروی»، «محمد کشاورز»، «احمد اکبر‌پور»، «حسن محمودی»، «احمد آرام»، «بها‌الدین مرشدی»، «ندا کاووسی‌فر» و «غلامحسین دهقان»، انجام داده‌اند.

به گفته برگزارکنندگان این دوسالانه، به نفرات اول تا سوم این دوسالانه تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جوایز نقدی  اهدا می شود.

اختتامیه این جشنواره نیز اواخر آذرماه در تالار فردوسی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جهرم برگزار می شود.
فراخوان دوسالانه داستان کوتاه
 

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.


جشنواره خبر | wwww.jashnvarekhabar.ir