فراخوان دوازدهمین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی نهال :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


فراخوان دوازدهمین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی نهال

در دوشنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۳، ۱۲:۴۶ ب.ظ

فراخوان دوازدهمین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی نهال

منبع : www.festivalnews.ir

دوازدهمین دوره جشنواره نهال به دبیری شاهین دانشفرو باهمکاری انجمن علمی سینما و حمایت و یاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هنر، در خرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد، این جشنواره در دو بخش اصلی «فیلم کوتاه» و «پوستر و عکس» برگزار می‌شود و طبق آئین‌نامه‌ی مصوب، فراخوان آن به شرح زیر است: کلیه‌ی شرکت‌کنندگان در تمامی بخش‌های جشنواره می‌بایست در نیم سال دوم تحصیلی ۹۴-۹۳ دانشجو باشند و این امر مستلزم ارائه گواهی اشتغال به تحصیل معتبر از دانشگاه مربوطه می‌باشد؛ متقاضیان می‌بایست جهت کسب اطلاعات تکمیلی در مورد جزئیات آیین‌نامه و ثبت نام به سایت nahalfestival.art.ac.ir مراجعه نمایند؛ لازم به ذکر است آخرین مهلت ارسال آثار یکم اردبیهشت ماه ۱۳۹۴ می‌باشد و به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

بخش فیلم کوتاه

فراخوان دوازدهمین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی نهال

فیلم‌ها در پنج شاخه اصلی: داستانی، مستند، تجربی، انیمیشن و فیلم سال اولی (مختص دانشجویان ورودی ۹۳ کاردانی و کارشناسی) به رقابت می‌پردازند؛ فیلم‌های ارسالی می‌بایست با مدت زمان حداکثر ۴۵ دقیقه و تولید سال ۱۳۹۲ به بعد باشند. لازم به ذکر است که فیلم‌ها پس از بازبینی در دو بخش بالای ۱۵ دقیقه و زیر ۱۵ دقیقه طبقه‌بندی و داوری می‌شوند؛ آثار فیلم‌سازان می‌بایست در دو فرمت: دی وی دی (قابل پخش در سیستم‌های پخش خانگی) برای بازبینی و MPEG4 (H.264) یا MOV (H.264) برای نمایش به دبیرخانه‌ی جشنواره ارسال شوند؛ فیلم‌ها پس از بازبینی بنا به صلاح‌ دید هیئت انتخاب در دو بخش مسابقه و خارج مسابقه به نمایش درمی‌آیند.

بخش پوستر و عکس

عکس فیلم: در دو شاخه‌ی ۱) اصلی: عکس صحنه و پشت‌ صحنه‌ی فیلم‌های ارسالی به جشنواره ۲) جنبی: آثار عکاسان دانشجو از صحنه و پشت صحنه‌ی کلیه‌ی فیلم‌ها (اعم از بلند و کوتاه). آثار در این بخش می‌بایست تا حداکثر 6 قطعه، به صورت دیجیتال، آنالوگ اسکن شده (سیاه و سفید یا رنگی)، و با فرمت JPEG  و TIFF به دبیرخانه‌ی جشنواره ارائه شوند.

پوستر فیلم

در دو شاخه‌ی ۱) اصلی:پوستر فیلم‌های ارسالی به جشنواره ۲) جنبی: آثار طراحان دانشجو از کلیه‌ی فیلم‌های بلند و یا کوتاه ایرانی و خارجی (پوستر رسمی و غیر رسمی). پوسترهای ارسالی می‌بایست تا حداکثر سه قطعه با فرمت JPEG و TIFF و به صورت CMYK به دبیرخانه‌ی جشنواره ارائه شوند.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی