فراخوان جشنواره ملی «طنز پهلو 4» :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


فراخوان جشنواره ملی «طنز پهلو 4»

در پنجشنبه, ۸ خرداد ۱۳۹۹، ۰۶:۵۵ ق.ظ

فراخوان جشنواره ملی «طنز پهلو 4»


 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن از انتشار فراخوان چهارمین جشنواره ملی نگاهی به طنز معاصر با عنوان «طنز پهلو 4» به میزبانی این شهرستان خبر داد.
فراخوان جشنواره ملی «طنز پهلو 4» منتشر شد

به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن، یوسف نیک انجام با اعلام این خبر اظهار داشت: فراخوان چهارمین جشنواره ملی نگاهی به طنز معاصر تحت عنوان «طنز پهلو 4» منشر شده و از علاقه مندان دعوت می شود آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

 رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن، با بیان اینکه آثار ارسالی باید الزاما حول محور ادبیات طنز و در سه بخش شعر و نثر و داستان کوتاه باشد، افزود: هر شرکت کننده می تواند با ارسال حداکثر ٣ اثر در این جشنواره شرکت نمایند.

این مسوول گفت: آثاری که در جشنواره‌های دیگر حائز رتبه یا برگزیده شده‌اند یا آثار غیر مرتبط به بخش داوری راه پیدا نخواهد کرد.

نیک انجام با بیان اینکه شرکت در این همایش هیچ محدودیت سنی ندارد، تصریح کرد: دبیرخانه جشنواره حق انتشار آثار رسیده را با قید نام پدید آورندگان برای خود محفوظ می‌داند.

وی با بیان اینکه مشخصات فردی شامل نام و نام خانوادگی و شماره تماس در ذیل آثار ارسالی قید گردد، خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در این همایش می‌توانند آثار خود را در برگه A4 در قالب  wordو با قلم B nazanin اندازه 14 به آدرس دبیرخانه ارسال کنند.

نیک انجام در ادامه افزود: مهلت ارسال آثار تا 31 خرداد ماه 99 بوده و دبیرخانه جشنواره از پذیرش آثار ارسال شده پس از موعد مقرر معذور است. آیین اختتامیه همایش پس از اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر عادی شدن شرایط برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری متعاقبا اعلام خواهد شد. علاقه‎مندان و هنرمندان می توانند آثار خود را به آدرس دبیرخانه: استان گیلان ، شهرستان فومن، خیابان شهید بهشتی، مجمع فرهنگی هنری سیدالشهدا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی امور هنری،و یا به نشانی الکترونیکی fuman@farhang.gov.ir و یا به شماره فکس ٠١٣٣٤٧٣٦٣٦٧ ارسال نمایند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن گفت: حضور برگزیدگان در مراسم پایانی جشنواره الزامی است و عدم شرکت در اختتامیه به منزله انصراف تلقی خواهد شد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن در پایان خاطر نشان کرد : به نفرات برگزیده به ترتیب نفر اول بخش شعر: تندیس جشنواره ، لوح سپاس و کارت هدیه ١٠ میلیون ریالی و نفر اول بخش نثر و داستان کوتاه : تندیس جشنواره، لوح سپاس و کارت هدیه ١٠میلیون ریالی، مجموعا ٢٠ میلیون ریال - نفردوم بخش شعر: تندیس جشنواره، لوح سپاس و کارت هدیه 7/500/000 ریالی، نفر دوم بخش نثر و داستان کوتاه: تندیس جشنواره ، لوح سپاس و کارت هدیه 7/500/000 ریالی، مجموعا ١٥ میلیون ریال. نفر سوم بخش شعر: تندیس جشنواره ، لوح سپاس و کارت هدیه ٥ میلیون ریالی و نفر سوم بخش نثر و داستان کوتاه: لوح سپاس و کارت هدیه ٥ میلیون ریالی، مجموعا ١٠ میلیون ریال، و به پنج اثر برگزیده: تندیس جشنواره، لوح سپاس و کارت هدیه یک میلیون ریالی اهداء خواهد شد.
پایان/

کد خبر :

ج خ 983030

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی